Honor’dan yeni bir Note phablet geliyor

0

Honor geçtiğimiz yıl Honor Note 10‘u tanıtmasının ardından Note serisi ile alakalı farklı bir cihaz daha tanıtmamıştı. Honor V30’un detaylarının netleşmeye başladığı şu sıralarda yeni bir Honor Note telefon sızıntısı da ortaya çıktı!

Yeni bir phablet Honor Note telefon geliyor!

Yeni Honor V30’un neredeyse tüm detaylarının ortaya çıkmaya başladığı şu günlerde, Honor’dan yeni bir Note telefon sızıntısı da ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Honor Note 10 modelinin ardından Note serisinde yeni bir cihaz sunmayan şirket, önümüzdeki ay yeni phablet telefonunu kullanıcılara sunacak.

Bugün LRA-AL00 model numarasını taşıyan gizemli bir Honor telefon Çin’in CCC ajansı tarafından onaylandı. Yeni cihaz hakkında çıkan spekülasyonlar da Note 10’un devamı niteliğinde bir cihaz olacağına işaret ediyor.

Bugün sızdırılan sertifika sadece cihazın 20W şarj cihazıyla gönderileceğini ortaya çıkardı. Fakat isabetli sızıntılarıyla tanınan Çinli bir tipster, telefonun Kirin 810 işlemciden güç alacağını belirtti. Bununla birlikte arka tarafında da 64 Megapiksel ana kamera ile geleceğini iddia etti.

Honor V30 ile birlikte kullanıcılara tanıtılması beklenen yeni Note cihazın orta segment için gelmesi ve uygun bir fiyat etiketi ile Ekim ayı sonunda sunulması bekleniyor. Cihazın diğer donanım ve tasarım detayları sızdırıldıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.