HTC Wildfire X özellikleri ortaya çıktı

0

Akıllı telefon pazarında unutulmaya yüz tutan ve finansal olarak her geçen ay zarar etmeye devam eden HTC’nin, Wildfire serisini yeniden hayata geçirerek birçok yeni modeli kullanıcılar ile buluşturacağını daha önce duyurmuştuk.

HTC’nin bu yıl sonuna kadar dört adet Wildfire serisi akıllı telefonu tanıtması bekleniyor. Bu telefonların HTC Wildfire E, HTC Wildfire E +, HTC Wildfire E1 ve HTC Wildfire olduğu iddia edilirken, yeni bir model daha gün yüzüne çıktı.

HTC Wildfire X özellikleri sızdırıldı

Bu kapsamda Wildfire serisinin beşinci üyesinin HTC Wildfire X modeli olacağı belirtiliyor. Bu telefonların hiçbiri üst düzey donanıma sahip değil. Bu yüzden amiral gemisi arayışı içerisinde olanlara hitap etmeyen bu telefonlar, agresif bir fiyatlandırma ile gelirse Nokia’nın bütçe dostu telefonlarına iyi bir rakip olabilir.

Cihazın özellikleri diğer Wildfire modelleri ile kıyasladığımızda oldukça farklı. Telefon MediaTek’in Helio P22 işlemcisinden ve 4 GB RAM’den güç alıyor. Henüz boyutu bilinmeyen ekran, HD+ çözünürlük sunarken 19:9 formatında olacak.

Android Pie işletim sistemi ile kutudan çıkacak olan telefon hakkında sızdırılan bilgiler bunlarla sınırlı. Maalesef, HTC Wildfire X fiyatı ve çıkış tarihi şu anda bilinmezliğini koruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.