Huawei Mate 30 afişi internete düştü

0

Tanıtım tarihine kısa bir süre kala Huawei’in yeni amiral gemisi modeli Huawei Mate 30 özellikleri ve tasarımı hakkında detaylar her geçen gün çoğalıyor. Birçok özelliği ortaya çıkan Huawei Mate 30’un şimdi de afişi internete düştü. İşte Huawei Mate 30 afişi!

Paylaşılan afişte Huawei Mate 30 tasarım detaylarıyla oldukça net bir şekilde karşımıza çıkıyor. Ortaya çıkan bu tasarım, daha önceden sızdırılan Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro modellerini de doğruluyor. Ayrıca afişte lilaya benzer ve yeşile benzer olmak üzere iki farklı renk seçeneği bizleri karşılıyor.

Huawei Mate 30 özellikleri nasıl olacak?

Huawei Mate 30’un şimdiye kadar birçok özelliği ortaya çıkmış durumda. En güçlü mobil işlemcilerden biri olan Kirin 990’dan güç alan telefon bu sayede 4K 60 FPS video kaydı da yapabilecek. Ayrıca yapay zeka tarafında da önemli gelişmeler olacak. 

Bu yapay zeka sayesinde ve 4’lü arka kamera ile birlikte Mate 30’un kamera tarafında da geliştirmelerin yapılacağı düşünülüyor. Özellikle yeni işlemci, kamera tarafındaki yazılımsal özellikleri daha iyi hale getirebilir. Telefonun arkasında iki adet 40 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameranın olacağı biliniyor. Ayrıca telefon, 25W kablosuz ve 40W kablolu şarj imkanı sunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.