Huawei, Mate 30 için iki yeni görüntü yayınlandı

0

Huawei, Mate 30 ailesinin üyelerini 19 Eylül günü görücüye çıkaracak. Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek olan etkinlikle birlikte tüm dünyaya ‘merhaba’ diyecek olan, akıllı telefonlarla ilgili heyecanlı bekleyiş sürüyor. Huawei Watch GT 2 akıllı saat modelinin de tanıtılacağı lansmandan önce akıllı telefon ailesi ile ilgili iki yeni video yayınlandı. Yayınlanan Huawei Mate 30 videosu ile şarj ve kamera gibi özelliklere değinildi.

Huawei Mate 30 videosu içindeki detaylar

Huawei, IFA 2019’da en yeni işlemcisi Kirin 990’u tanıttı. Burada aynı zamanda Mate 30 ailesine güç verecek işlemcinin de Kirin 990 olduğu duyuruldu. Şimdilerde büyük bir heyecanla beklenen akıllı telefon ailesi için “Rethink possibilities” sloganıyla iki yeni video yayınlandı. Videolardan ilkinde odak uzunluğu 20-35 mm olarak listelenen kamera lensi detayı dikkat çekiyor. Ancak, burada kafa karıştıran nokta yeni model ailesindeki kameraların beklenen detayların daha farklı olması.

İkinci video ilk videoya göre daha uzun ve daha az karmaşık diyebiliriz. Hızlı kablosuz şarj ve kamera performansına dikkat çekilen videoda 4K 60 FPS video çekme yeteneğine da gönderme yapılmış olabileceği düşünülüyor.

Yeni kamera kurulumu ve işlemci ile neler yapabileceği merakla beklenen telefonlar için 10 günden az bir süre kaldı diyebiliriz. 10 gün sonrasında tüm bu videolar netlik kazanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.