Huawei Mate 30 Pro posteri ortaya çıktı

0

Huawei Mate 30 ailesinin tanıtılmasına sayılı günler kaldı. 19 Eylül günü tanıtılacak olan modeller, Huawei ailesinin amiral gemisi olarak piyasaya sürülecek. Lansmanına oldukça kısa zaman kalan telefonlar hakkındaki sızıntılar ise bitecek gibi görünmüyor. Son olarak, Mate 30 Pro tasarımı ortaya çıktı. Huawei Mate 30 Pro posteri ile birlikte render görüntüleri de yayınlanan telefon bu kez farklı açıdan kendini göstermiş oldu.

Mate 30 Pro posteri ile tasarımı tekrar doğrulandı

Mate 30 Pro daha önce de render fotoğraflarıyla internette boy göstermişti. Ancak, bu ikinci dalga telefonu farklı açıdan görmemizi sağladı. Bu arada kısa süre önce Çin’in devlete ait telekom şirketi Chiana Mobile’ın da amiral gemisi ailesini gösteren bir tanıtım posteri paylaştığını da belirtelim.

Tasarım detayları artık iyiden iyiye belli olan Huawei Mate 30 Pro‘nun 4G ve 5G alternatifleri olacak. Her iki alternatif de 7nm EUV Plus üretim teknolojisi ile üretilen Kirin 990 ile desteklenecek. Yeni bir kavisli ekranla gelen telefonda gelişmiş tasarım özellikleri ve Leica SuperSensing Quad arka kamerası dikkat çeken diğer detaylar arasında yer alıyor.

Son olarak depolama ve RAM seçeneklerine baktığımızda, Mate 30‘un 6 GB RAM ve 8 GB RAM alternatiflerine 128 GB ve 256 GB’lik dahili depolama alanı alternatifleri eşlik edecek. Mate 30 Pro‘da ise 256 GB ve 512 GB dahili depolama alanı bulunacak. 8 GB RAM’in kullanılması beklenen telefonda 12 GB RAM sürprizi de beklenebilir.

Başta da söylediğimiz gibi Huawei, yeni Mate 30 ailesini 19 Eylül günü tanıtılacak. Bu tanıtımın adresinin Almanya’nın Münih şehri olduğunu da hatırlatalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.