Huawei Watch GT 2 canlı canlı görüntülendi

0

Huawei, 19 Eylül günü Mate 30 ailesi ile birlikte yeni akıllı saat modeli Watch GT 2’yi de tanıtacak. Huawei’nin kendi işletim sistemi HarmonyOS ile gelmesi beklenen Huawei Watch GT 2 fotoğrafları lansmana kısa süre kala internete sızdırıldı. Daha önce render görüntülerinin yayınlandığı telefon ilk kez canlı canlı görüntülendi.

Huawei Watch GT 2 fotoğrafları sızdırıldı

Kısa süre önce Huawei Mate 30 ailesinin de canlı canlı görüntülendiği haberleri teknoloji basınında geniş yer bulmuştu. Bu aileye eşlik edecek olan yeni nesil akıllı saatin fotoğrafları da sonunda ortaya çıktı. Huawei Watch GT 2 fotoğrafları ile ilgili detaylarda daha dar çerçeveler ve daha büyük bir ekran öne çıkıyor.

HarmonyOS işletim sistemi ile çalışan ilk akıllı saat olan Watch GT 2’de ayrıca ilk kez Kirin A1 çipi kullanılacak. Bu çipi kısa süre önce tanıtılan Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık modelinde görmüştük.

Üzerinde kalp atış hızı sensörü, Bluetooth 5.1, GPS, mikrofon ve hoparlör gibi ekipmanların olacağı saat, 445 mAh’lık bataryadan beslenecek. Bu batarya daha geniş bir ekranın altında konumlanacak.

19 Eylül’de Münih’te tanıtılacak olan saatin tanıtım videosu da sızdırılan materyaller arasında yer aldı. Spor odaklı akıllı saat tanıtım videosunda hem su altında hem de bir spor salonunda karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.