IFA 2019’da Spigen standını gezdik! – iPhone 11 detayı!

0

Spigen’in desteği ile IFA 2019 fuarını gezmeye ve tüm dünya ile aynı anda sizleri son teknolojiler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, bize destek olan Spigen’in IFA 2019’daki standını geziyoruz ve yeni Spigen ürünleri neler yakından bakıyoruz. Spigen’in internet sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Spigen en yeni ürünleri ile karşımızda

IFA 2019’da dünyanın en büyük teknoloji devleri kendi standlarında en yeni ürünlerini tanıyor. Kendi standlarını açan firmalardan bir tanesini de, teknolojik ürünlere ürettiği kaliteli aksesuarlar ile dikkat çeken Spigen. Bu videoda, Spigen’in akıllı telefonlar için ürettiği aksesuarlara ve bu aksesuarların hayatımıza sunduğu dahice çözümlere yakından bakıyoruz

Spigen kılıf ve aksesuarlara indirimli fiyatlar ile göz atabilirsiniz

Hepsiburada üzerinden  indirim fiyatlar ile birçok akıllı telefon için Spigen kılıf bulmak mümkün. Hepsiburada üzerinden iPhone XS, Huawei Mate 20 liteGalaxy Note 9Galaxy S10 gibi birçok farklı modelde Spigen kılıfları uygun fiyatlarla satın alınabiliyor.

Spigen ürünleri akıllı telefon kılıfları ile de sınırlı değil. Buraya veya aşağıdaki görsele tıklayarak  Spigen markalı manyetik araç tutacağı, hızlı şarj destekleyen powerbank gibi ürünlere de göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.