IFA 2019’da tanıtılan teknolojiler – Kısayol #42

0

Her hafta yayınlanan teknoloji programımız Kısayol’un 42. bölümü ile karşınızdayız. Bu bölümümüzde Almanya’nın Berlin şehrindeyiz. Avrupa’nın en büyük teknoloji etkinliği IFA 2019 kapılarını açtı. Biz de olan biteni yerinden takip etmek için Berlin’e geldik. Bu hafta ana konumuz tabii ki IFA 2019’da tanıtılan teknolojiler.

IFA 2019’da tanıtılan teknolojiler – Kısayol #42

Geçen hafta okula yardımcı teknolojilerin neler olduğunu konuştuğumuz Kısayol’da bu hafta Berlin’deyiz. IFA 2019’da tanıtılan teknolojiler neler? Bu soruya yanıt verdiğimiz yeni bölümde sizleri kısa bir IFA yolculuğuna çıkarıyoruz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni bölümümüzle baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Kısayol‘u Hepsiburada’nın sosyal medya hesapları ve HepsiTV YouTube kanalı üzerinden takip edebilir, geçmiş bölümlere de bakabilirsiniz.

IFA 2019 başladı

Bu yıl 95. kez kapılarını açan IFA 2019, yine önümüzdeki yıllarda hangi teknolojilerin tüketicilerle buluşacağını net bir şekilde gözler önüne seriyor. Intel’den Huawei‘ye LG‘den Nokia‘ya Arçelik‘e kadar dünyanın her yerinden markaların hünerlerini sergilediği fuarda, teknoloji dünyasının en büyük yenilikleri tanıtılıyor.

Biz de ShiftDelete.Net olarak etkinliği yerinden takip ediyoruz. En yeni haberleri ve teknolojileri hem web sitemiz hem de YouTube kanalımız üzerinden sizlerle paylaşıyoruz.

Tüm IFA 2019 haberleri ve videoları burada!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.