iPhone 11 için birinci teslimatlar yola çıktı

0

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve bizim de canlı olarak sizlerle beraber tanıtımını izlediğimiz iPhone 11 serisi, 2 gün önce ön siparişe açılmıştı. Farkı fiyatlandırmalar ile ABD kullanıcıları ön siparişlerini verebilmiş ve beklemeye başlamışlardı. Şimdi ise iPhone 11 ön sipariş ile alakalı yeni gelişmeler var.

Yeni iPhone’lar kullanıcılar için yıla çıktı!

Tanıtımından çok kısa bir süre içerisinde ABD’li kullanıcılar için ön siparişe açılan iPhone 11 serisi ile alakalı ön sipariş veren kullanıcıları sevindiren gelişmeler var. Kullanıcılar ilk olarak siparişlerini verdiklerinde sipariş durumunu “işleniyor” olarak görmüşlerdi. Şimdi ise güncellenenen yeni sipariş durumu ile kullanıcıların en yeni iPhone’ları kargolanmış ve yola çıkmış durumda. Yeni iPhone’u bekleyenler ve en heyecanlıları ön siparişlerini vermiş ve beklemeye başlamışlardı.

Şu anda neredeyse hiç kimsede olmayan iPhone 11 serisi yeni kullanıcılar için yola çıktı ve 1 hafta içerisinde ABD’li sahiplerine kavuşacaklar. ABD’li kullanıcılar ön sipariş sürecinde iPhone 11 için 699 dolar, iPhone 11 Pro için 999 dolar ve iPhone 11 Pro Max fiyatı için 1099 dolar gibi bir ücret ödemişlerdi.

iPhone 11 Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Herhangi bir ertelenme olmaması durumunda 1 ay içerisinde  iPhone 11 serisinin Türkiye’de de satışa çıkması bekleniyor. Tabi ki bu tarih tamamen bir öngörü ve durum değişebiliyor. Apple, bazı yıllarda Türkiye için yeni iPhone’ların satış tarihini çok geç açıklamış ve bazı durumlarda da verdiği satış tarihini ertelemişti. iPhone 11 ön sipariş durumunun Türkiye’de geçerli olmadığını da belirtelim.

iPhone 11 Türkiye fiyatı belli mi?

ABD ve bazı ülkelerdeki satış fiyatı belli olan iPhone 11 satış fiyatı henüz belli değil. Satış fiyatının, en yeni iPhone’ların Apple tarafından Türkiye’de satışa çıkarmasıyla beraber belli olması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.