iPhone 11 kılıfları ile birlikte isimleri doğrulandı

0

Apple’ın uzun süredir beklenilen yeni iPhone’ları 10 Eylül tarihinde tanıtacağı artık herkes tarafından biliniyor. Apple’ın karşımıza iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max olmak üzere üç yeni telefon ile çıkacağını daha önce duyurmuştuk.

Apple tarafından hazırlanan kılıflar nihayet gün yüzüne çıktı. Bugüne kadar sızdırılan kılıfların neredeyse tamamı üçüncü parti üreticilere aitti. Apple’ın kılıflarının ortaya çıkması sayesinde büyük bir soru işareti ortadan kalktı.

iPhone 11 kılıfları modelleri doğruladı

Mobil cihazlar konusunda tanınan isimlerden Ben Geskin, iPhone 11’in kılıflarına ulaştı. Kılıflar Apple’ın arkada üç kameraya yer vereceğini doğruluyor. Hakkında olumlu ve olumsuz birçok yorum yapılan kamerayı bu modellerde göreceğiz.

Bunun yanı sıra Pro modellerinin Apple Pencil desteğine sahip olacağı iddia ediliyor. Geçtiğimiz günlerde kalem yuvası olan bir Pro kılıfının ortaya çıkması bu iddiayı güçlendirdi. iPad modelleriyle oldukça iyi bir şekilde çalışan kalemin, iPhone kullanıcılarına nasıl bir avantaj sağlayacağına hep birlikte şahit olacağız.

Siz hangi iPhone modeli için heyecanlısınız? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.