iPhone 11 Pro Max dayanıklılık testinde!

0

Apple’ın lansmandan kısa bir süre sonra satışa sunduğu iPhone 11 serisi için yayınlanan test videolarına her gün bir yenisi daha ekleniyor. iFixit tarafından parçalarına ayrılan iPhone 11 Pro Max bu kez JerryRigEverything‘in konuğu oldu.

Böylece yeni iPhone’u satın almayı planlayan birçok kullanıcının merak ettiği dayanıklılık testi gözler önüne serildi. Gelin, şimdi sözü daha fazla uzatmadan iPhone 11 Pro Max dayanıklılık testinin detaylarına geçiş yapalım.

iPhone 11 Pro Max dayanıklılık testi

Her zaman olduğu gibi ekran çizilmesi ile teste başlanıyor. iPhone 11 Pro Max’ın 6.5 inç büyüklüğündeki ekranı piyasadaki birçok akıllı telefon gibi beşinci seviyeye kadar dayanırken, altıncı seviyeden itibaren ekranda çizikler oluşuyor.

Cihazın cam arka yüzeyini çizmek için standart bir bıçak darbelerinin aksine, tornavida gibi ekipmanlara ihtiyaç duyulması sevindirici bir detay. Tabi, yan kısımlar her telefon ile benzer şekilde bıçak ile kolayca soyulabiliyor.

Ekran çakmak ile ateşe maruz bırakıldığında hafif bir leke oluşuyor. Cihazın kamera lensleri ise arka yüzey ile benzer şekilde bıçak darbelerine dayanmayı başarırken, tornavida karşısında mukavemet gösteremiyor.

Son olarak yeni iPhone’un bükülme testini başarıyla geçtiğini belirtmeliyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.