iPhone 11 Pro ve birinci iPhone kamera karşılaştırması

0

10 gün önce tanıtılmasına rağmen şu anda satın alınabilen iPhone 11 Pro ve Pro Max‘ın üç arka kamerası için şimdiden onlarca karşılaştırma videosu yayınlandı. Ancak, Justine Ezarik isimli YouTuber hepsinden farklı bir test yayınladı.

İlk iPhone ile iPhone 11 Pro’nun kamerasını karşılaştırdı. Böylece iPhone 11 Pro ve Pro Max’ın 12 Megapiksel çözünürlüğündeki üç arka kamerası, iPhone’un 2 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerası ile karşı karşıya geliyor.

iPhone 11 Pro ve ilk iPhone kamera karşılaştırması

2007’nin Ocak ayında tanıtılan ve Haziran ayında satışa sunulan iPhone veya diğer adıyla iPhone 2G dokunmatik ekranlı telefon dönemini başlattı. Önünde kamera yer almayan telefonun arkasında 2 Megapiksel kamera bulunuyor.

Henüz ikinci haftasını doldurmayan Pro ve Pro Max modellerinde ise yukarıda belirttiğimiz gibi 12 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor. Geniş, telefoto ve ultra geniş açılı bu kameralar aynı anda çalışabiliyor.

12 yıllık iPhone ile yeni iPhone’un kamera karşılaştırmasından kimsenin sürpriz bir sonuç beklemediğinden eminiz. Bu yukarıdaki fotoğraflardan ve aşağıda izleyebileceğiniz karşılaştırma videosundan rahatça anlaşılabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.