iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ön inceleme

0

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ön inceleme videosu ile karşınızdayız. Apple’ın yeni iPhone modelleri Steve Jobs Theater’da “By Innovation Only” sloganı ile düzenlenen etkinlikte tanıtılırken, iPhone 11 Pro ortanca model, iPhone 11 Pro Max ise ailenin büyüğü olarak karşımıza çıktı.

Apple etkinliği boyunca canlı yayında tüm detayları sizlere aktarırken, aynı zamanda etkinliği yerinde takip ettik. Bu sayede dünyanın ilk iPhone 11 ön inceleme videolarını sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ön inceleme

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinin yerini aldı. Bizim de yerinden izlediğimiz lansmanda üç yeni model tanıtıldı. Bu modellerin ikisine videomuzda yakından bakıyoruz.

Her iki modelde de benzer şekilde 7 nm+ fabrikasyon süreci ile üretilen Apple A13 Bionic işlemci kullanılıyor. 6 GB RAM‘e sahip modeller, depolama tarafında ise 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç farklı seçenek ile kullanıcılara sunuluyor.

iPhone 11 Pro ve Pro Max’ta kamera konusunda beklenen değişiklik yaşandı ve üç arka kameraya geçiş yapıldı. Tüm kameraların 12 Megapiksel çözünürlüğünde olduğu cihazın arkasında geniş, telefoto ve ultra geniş açılı kameralar yer alıyor.

Ön tarafta 12 Megapiksel çözünürlüğündeki kameranın bulunduğu telefonlardan iPhone 11 Pro 5.8 inçlik bir ekran büyüklüğüne sahipken, iPhone 11 Pro Max’in ekran büyüklüğü 6.5 inç olarak karşımıza çıkıyor.

Ön inceleme videomuz sonrasında cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.