iPhone 11 tanıtılıyor – Bol armağanlı Apple canlı yayını

0

Apple her yıl düzenlediği etkinliklerle en yeni modelleri tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yılın eylül ayında ise yeni iPhone modelleri canlı yayın ile tüm dünyaya tanıtılıyor. Bu yıl da gelenek bozulmadı. Apple canlı yayını ile iPhone 11 tüm dünyaya tanıtılacak. Biz de lansman boyunca yapacağımız canlı yayınımız ile etkinliği sizlere anlatacağız. Apple etkinliği 10 Eylül TSİ 20.00‘de başlayacak. Ancak, biz Spigen sponsorluğundaki yarışmalı ve bol hediyeli YouTube canlı yayınımızı 19:00’da başlatacağız. Eş zamanlı olarak DLive’dan da yayında olacağız.

Ayrıca DLive üzerinden de canlı yayın boyunca toplamda 120 dolar dağıtacağız. Bunun için üye olup yorum yazmanız yeterli. Unutmayın! En çok yorum yazan en çok kazanan olacak.

Canlı yayınımızı aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalımız ve DLive kanalımız üzerinden de yayını takip edebilirsiniz.

iPhone 11 için Apple etkinliği başlıyor – Apple canlı yayını

San Francisco’da düzenlenen Apple etkinliği dünyanın her yerinden basın mensuplarını ağırlamaya başladı. En yeni iPhone modelleri bu Apple canlı yayını ile birlikte tüm dünyaya ‘merhaba’ diyecek. Tabii ki etkinlikte yalnızca iPhone modelleri olmayacak. Apple, yeni servisleri hakkındaki duyuruları da burada yapacak. Ayrıca, Apple Watch Series 5‘in de bu etkinlikte tanıtılacağı konuşuluyor.

Hepsi ve daha fazlası için 19.00’da başlayacak hediyelerle dolu canlı yayınımıza davetlisiniz.

iPhone 11 modeliyle birlikte etkinlikte iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin tanıtılması bekleniyor. Gücünü Apple’ın en yeni işlemcisi olan A13’ten alacak telefonlardan iPhone 11 mevcut iPhone XR’ın yerine geçecek. Diğer iki model ise sırasıyla yeni nesil iPhone XS ve iPhone XS Max olacak.

Söylentiler XR yerine geçecek olan modelde ikili kamera kurulumunun, diğer iki modelde ise üçlü kamera kurulumunun olacağı yönünde. Üçüncü kameranın ultra geniş lens olacağı telefonlarda ters kablosuz şarj özelliği de diğer bir beklenen özellik karşımıza çıkıyor. Ayrıca, Apple Pencil desteği ile gelecek olan yeni iPhone modelleri için yeni renk seçenekleri de Apple etkinliği kapsamında.

iPhone 11, 6.1 inçlik LCD bir ekranla gelecek. 11 Pro’nun ekranı ise 5.8 inç büyüklüğünde olacak. Ailenin en büyüğü olan 11 Pro Max modelinde ise 6.5 inçlik bir ekran bizi karşılayacak. Bu arada iPhone 11’in aksine diğer iki modelde OLED ekran paneli kullanılıyor.

RAM tarafında da 11 Pro ve 11 Pro Max’te 6 GB RAM kullanılırken, iPhone 11’de 4 GB RAM yer alıyor. Depolama alanı tarafında da 64 GB depolama alanı yalnızca iPhone 11’de bulunuyor. Diğer iki modeldeki seçenekler 128 GB, 256 GB ve 512 GB olarak sıralanıyor. iPhone 11’de ise ne yazıkki 256 GB’lik alternatif yok gibi görünüyor.

Önde 12 Megapiksellik kameranın bulunduğu telefonların arkasında da 12 Megapiksellik kameralar görev alıyor. 11 Pro ve 11 Pro Max’te üç adet 12 Megapiksellik kamera görev alırken, diğer modelde iki kamera boy gösteriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.