iPhone soğutan kılıf: Razer Arctech tanıtıldı!

0

Yıllardır oyuncular için üst seviye aksesuarlar üreten Razer son dönemde kendi oyuncu telefonuna odaklanmış durumda. Tabi, bu durum Razer’ın milyonlarca kullanıcısı bulunan Apple ve Google’dan güç almayacağı anlamına geliyor.

iPhone 11 modellerinin tanıtılmasından kısa bir süre sonra, Razer Arctech‘in duyurusu gerçekleştirildi. Razer tarafından bugüne kadar piyasaya sürülen ilk iPhone kılıfı olan Arctech sadece telefonu korumakla sınırlı kalan bir kılıf değil.

Razer Arctech özellikleri – iPhone soğutan kılıf

Isının dışarı çıkmasına yardımcı olmak için delikli bir mikrofiber astar ile Thermaphene teknolojisinin bir araya getirildiği kılıf, bağımsız testlerde diğer kılıflara kıyasla telefonu 6 dereceye kadar daha soğuk tutmayı başarıyor.

Razer’in Thermaphene teknolojisi ısıyı yayan bir malzeme. Ancak, bu kılıfın üç katmanından sadece birisi. İkinci katman yumuşak bir mikrofiber malzemeden oluşurken, sonuncu katman telefonu korumayı ve ısıyı dağıtmayı sağlayan delikli bir polikarbonat malzemeden oluşuyor.

Slim ve Pro olmak üzere kılıfın iki versiyonu bulunuyor. İkincisinin yani Pro’nun telefonu 10 metreden düşmeye karşı daha dayanıklı hale getirdiği belirtiliyor.

iPhone 11 serisinin tüm modelleri ile uyumlu olacağı belirtilen Razer Arctech‘in Slim versiyonu 30 dolar, Pro versiyonu ise 40 dolar. Her iki kılıf bugün itibariyle satışa sunulmuş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.