İran’ı Kasıp Kavuran Madencilik Açıklamalarına Halk Reaksiyonlu

0

İran’da dini Ayetullah rejimi kripto para birimi madenciliğine yönelik olarak bazı yasaklar getirilmesini emredinde enerji şirketleri harekete geçti. Bir kaosun ortasında olan ve askeri açıdan sınırlı kalmayıp ekonomik konularda da ABD yönetimine karşı parmağını bile kıpırdatamaz duruma gelmesi istenen İran’ın madencilik yasaklarına artık halkta tepki gösteriyor.

İranlılar, son dönemde Cumhurbaşkanı Ruhani yönetiminin ülkede ABD yönetimi ile Ayetullah nedeniyle görüşmemesine ve müzakere masasına oturmamasına tepki göstererek, ülkeyi bir savaşın içerisine ve yüzyıllar boyunca etkisi devam edecek olan bir krize sokmuş olmasına tepkili.

İran’ın kripto para madenciliğinden para kazanan İranlıların madencilik işlemlerine ”göz diktiğini” belirten İranlılar, bunun kabul edilemez olduğunu belirterek direkt olarak bu kararın kaldırılmasını ve madencilik yapanlara karışılmamasını istiyor.

İran’da madencilik yasakları devreye girmiş olsa da ülkede enerjisi kesilip kesilmediği konusunda sosyal medyada bilgi verebilecek insan sayısı yasaklar nedeniyle sınırlı.

Haberin devamı: İran’ı Kasıp Kavuran Madencilik Açıklamalarına Halk Tepkili ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.