İşte Coinmarketcap’ta En Çok Trend Olan 9 Altcoin!

0

Ünlü veri izleme platformu Coinmarketcap, geçen hafta Asya’da en çok trend olan 10 kripto parayı paylaşıyor. GreenTrust ilk sırada yer alırken, Ethereum 10. trend noktayı aldı. Listedeki diğer öne çıkan isimler arasında altcoin projesi BabyDoge, SHIB, JIND, SAFEWIN, SAFEMOON ve TITAN var.

Coinmarketcap, geçen hafta Asya’da en çok trend olan 10 kripto parayı paylaşıyor

Bugün Coinmarketcap, geçen hafta Asya’da en çok trend olan 10 kripto parayı paylaşıyor. GreenTrust listede ilk sırada yer alırken, Ethereum 10. trend noktasını aldı. Coinmarketcap‘a göre, bu rapor haftalık olarak oluşturulur. Dahası, trafiğe, trafikteki değişime ve tokenlerin arama hacmine dayanır. 

Kaynak: Coinmarketcap

Yukarıda, insanların CoinMarketCap web sitesinde aradığı trend olan kripto para birimlerinin listesi bulunuyor. Bu ilk 10 listesinde, Baby Doge ile Green Trust (GNT) ilk sırada yer aldı. Şu anda GNT, 0.000015 dolarlık canlı fiyat ve 51.366,44 dolarlık işlem hacmi ile son 24 saatte yüzde 1 düşüş kaydetti. Bu arada birçok Twitter kullanıcısı Baby Doge’u ikinci trend listesinde görünce tepki gösterdi.

İşte bu top 10 listesinde yer alan altcoin projeleri

Ayrıca bu trend token listesinde SHIBA INU (SHIB), JINDO INU (JIND) ve Bitcoin (BTC) sırasıyla 3. 4. ve 5. sırada yer aldı. Bunun dışında SafeWin, SafeMoon ve Dogecoin (DOGE) sırasıyla altıncı, yedinci ve sekizinci sırada yer aldı. SafeMoon %5 düştüğü için SafeWin son 24 saatte %12 düşüş gösteriyor. Ancak DOGE için durum son zamanlardaki piyasa çöküşünün ardından toparlanmaya devam ettiği için farklı. DOGE, 24 saatlik işlem hacmiyle 0,24 dolardan işlem görüyor.

IRON Titanium Token (TITAN) ve Ethereum, Asya’daki 9. ve 10. trend kripto paralardır. Ethereum, kripto alanında adını çoktan duyurmuş olsa da TITAN toplulukta yeni başlayanlardan biri. TITAN, hem Polygon ağında hem de Binance Smart Chain’da çalışır. Coinmarketcap, kripto devrimini aylık 270 milyondan fazla ziyaretçiye sergiliyor. 

Asyalılar kripto paraları hızla benimsiyor

Bu nedenle, bu ilk 10 trend listesinin bir parçası olan altcoin projeleri, kesinlikle kripto meraklılarından büyük miktarda ilgi topluyor. Aslında https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, yakın tarihli bir Statista anketine göre, Vietnamlıların %21’i ve Filipinlilerin %20’si geçen yıl kripto para kullandığını söyledi. Açıkçası, Asyalılar kripto paraları kontrol ediyor ve bugünlerde ülkelerinde kripto para birimini benimsemeye başlıyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.