İşte Haziran’da En Çok Kazandıran 10 Altcoin!

0

Haziran ayında kripto para birimleri düşüş yaşadı. Bitcoin (BTC)’in liderlik ettiği bu düşüş hissiyatı, altcoin projelerini daha çok vurdu. Ancak, Haziran ayında yükseliş yaşayan altcoin’ler de oldu. İşte en çok yükselen 10 altcoin…

Geride kalan Haziran ayında en çok yükselen 10 altcoin

Quant (QNT)

Haziran ayında yüzde 67 oranında yükselen QNT, bir kripto analisti olan Valdrin Tahiri’ye göre Mart ayından başlayarak yaklaşık 90 gün boyunca 40-55 dolarlık bir alanda konsolide edildi. Daha sonra, 15 Haziran’da bir çıkış yaptı. Sonuç olarak 25 Haziran’da 98,55 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Yazım sırasında 69,43 dolardan işlem görüyor.

Amper (AMP)

Haziran ayında yüzde 50 ile en çok yükselişi yaşayan ikinci altcoin ise AMP oldu. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere AMP, geçtiğimiz haftalarda Coinbase tarafından listelenmiş ve bu durum coin’in fiyatını olumlu bir şekilde etkilemişti. AMP, tüm zamanların en yüksek seviyesini 16 Haziran’da, 0.12 dolarlık bir seviye ile gördü. Analist Tahiri, AMP fiyatında düşüşe dikkat çekerek 0.04 dolar alanına ulaşmasını beklediğini söylüyor. Yazım sırasında 0.05 dolardan işlem görüyor.

Phala Network (PHA)

Geride bıraktığımız ay yüzde 26 artan PHA, analiste göre, 15 Mayıs’tan bu yana düşüş yaşıyor. Ancak 22 Haziran’da yukarı yönlü bir hareket başlatan altcoin’in, dün, alçalan direnç çizgisinden çıktığını belirtiyor. PHA, yazım sırasında 0.84 dolardan işlem görüyor.

Waves (WAVES)

Haziran ayında yüzde 22 yükselen WAVES, 4 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 41.8 dolara ulaşmıştı. Analiste göre yazım sırasında 15,7 dolar seviyelerinden işlem gören altcoin için RSI ve MACD gibi bazı teknik göstergeler yükseliş işaretleri veriyor.

Cream Finance (CREAM)

CREAM, yaklaşık beş aydır 100 ila 180 dolardan işlem görüyor ve en son 180 dolarlık direnç alanından reddediliyor. Analiste göre teknik göstergeler, altcoin için oldukça tarafsız bir durumda. CREAM, Haziran ayında yüzde 20 yükseldi. Cream, 130 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Theta Fuel (TFUEL)

Bu ay yüzde 17 oranında değer kazanan TFUEL, analiste göre, 9 Haziran’da en yüksek seviyesi olan 0.67 dolara ulaşmasının ardından aşağı yönlü hareket sergiliyor. Öte yandan, teknik göstergelerin de düşüş anlatısında bulunduğunu belirtiyor. Altcoin, yazım sırasında 0.37 dolarda.

Kava.io (KAVA)

Analiste göre KAVA, 6 Nisan’dan bu yana azalan bir kanal içerisinde işlem görüyor. Ancak analiste göre bu, muhtemelen düzeltici bir hareket. Analist, teknik indikatörlerin yükseliş işareti gösterdiğini belirtiyor. KAVA, bu ay yüzde 14 oranında arttı. Coin, 3,84 dolar seviyelerinden el değiştiriyor.

Sylo (SYLO)

Geride bıraktığımız ay yüzde 11 yükselen SYLO, analiste göre, yukarı yönlü hareket halinde. Analist bu boğa durumunun teknik göstergelerle de desteklendiğini belirtiyor. SYLO, yazım sırasında 0.006 dolardan işlem görüyor.

TomoChain (TOMO)

Tahiri’ye göre altcoin, rekor seviye olan 3,61 dolara ulaştığı 10 Nisan’dan bu yana bir direnç çizgisi izliyor ve mevcut durumda da bu çizgiden çıkamamış durumda. Teknik göstergelerin ise nötr olduğu belirtiliyor. Altcoin, Haziran ayında yüzde 10’luk bir değer kazandı. TOMO, 1,61 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Hard Protocol (HARD)

Haziran’da yüzde 9 artış yaşayan HARD, 23 Mayıs’ta 1.25 dolarlık direnci aşamamasının ardından sert düşüşler yaşadı. Analiste göre bu direnç alanı geri kazanılmadığı sürece altcoin’in mevcut durumu yükseliş eğilimine işaret etmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.