İşte üç kameralı Galaxy M30s tasarımı!

0

Samsung’un yeni Galaxy M serisi genişlemeye devam ediyor. Bir süredir gündemde olan Galaxy M30s tasarımı gün yüzüne çıktı. Bakalım Galaxy M30s nasıl görünüyor?

Galaxy M30s tasarımı nasıl?

Samsung’un yeni uygun fiyatlı serisi Galaxy M modelleri, piyasaya iddialı bir giriş yaptı. Galaxy M10, Galaxy M20, Galaxy M30 ve Galaxy M40 modellerinden sonra Samsung Galaxy M30s modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bir süredir çeşitli sızıntılarla gündeme gelen Galaxy M30s tasarımı da nihayet gün yüzüne çıktı. Daha önceki sızıntılarla paralellik gösteren tasarım, üçlü kamera kurulumu ve rengiyle özellikle dikkat çekti.

Bir önceki modelde olduğu gibi dikey olarak konumlandırılan üç kamera, bu defa köşeleri ovalleştirilmiş siyah renkli bir dikdörtgen içerisinde yer alıyor. Parmak izi sensörü de modelin arka tarafında orta üst kısımda yer alıyor.

3.5 mm kulaklık girişinin yer alacağı söylenen modelde Exynos 9610 işlemcinin kullanılması bekleniyor. 48 Megapiksellik oldukça iddialı bir kamerayla gelecek olan akıllı telefonda ayrıca 6.000 mAh büyüklüğünde batarya yer alacak.

Yakında tanıtılması beklenen akıllı telefonun fiyatlarının 210 dolardan başlayacağı iddia ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.