John Mc Afee’den Küba Kripto Parası Açıklaması

0

Kripto para sektörünün en nev i şahsına münhasır isimleri arasında yer alan John Mc Afee, yaptığı açıklamada Küba ile ilgili olarak bazı yorumlar yaptı. Amerikan Vergi Dairesi ile ciddi sorunlar yaşayan ve ülkesiyle başı dertte olan Mc Afee, şu anda adeta bir sürgünü yaşarken, bu esnada da kendine has açıklamalarını ve tehditlerini de sürdürmeye devam ediyor.

Son olarak Küba’nın kripto para projesi ile ilgili olarak bazı açıklamalar yapan başarılı isim, Küba halkının ABD’nin çizdiği gibi sefil olmadığını, gayet aksine son derece refahı yüksek bir sistem ile yönetildiğini söylüyor.

Başarılı isim, kendisinin gelir vergisi ödememesi konusunda da ilginç yorumlar yaptı. Şu anda Bahamalar’da kaçak durumda yer alan Mc Afee, 8 yıl boyunca vergi ödememesinin ana sebebinin ‘ideolojik’ olduğunu söyledi.

Daha sonra bir kez daha başkanlık seçimlerinde aday olacağını deklare eden başarılı isim, Küba konusunda da şunları söyledi:

”Küba’ya ücretsiz bir şekilde destek veriyorum. Bu konuda onların arkasındayım. Kripto para oluşturmak zorlu ve zahmetli bir iş. Öyle bugünden yarına olamaz. İyi bir çalışma gerekiyor. Ben de Küba bu alanda bir proje yaparsa ona destek sunacağım. Bundan da gurur duyarım. Çünkü bana kalırsa Küba gerçekten de harika bir ülke. Ben de bunun bir parçası olmak isterim.”

John Mc Afee’den Küba Kripto Parası Açıklaması yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.