Katlanabilen Motorola Razr için sevindirici haber

0

Lenovo çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Motorola’nın ikonik hale gelen Razr modelini tekrar kullanıcılar ile buluşturacağı 2019’un başında ortaya çıkmıştı. Katlanabilen Motorola Razr modelinin geleceğini öğrendik.

Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X gibi modellerin aksine Motorola’nın katlanabilir modeli, telefondan tablete dönüşmeyecek. Klasik Razr tasarımını yansıtmak için kullanıcıların alışık olduğu o kapaklı tasarımı koruyacak.

Katlanabilen Motorola Razr, 2019 bitmeden tanıtılacak

Huawei ve Samsung’un katlanabilir telefonları ile Motorola’nun katlanabilir telefonunun bir ortak noktası bulunuyor. Bugüne kadar ortaya çıkan raporlarda diğer modeller ile benzer şekilde katlanabilen Razer için Şubat ayı işaret edildi.

Motorola’ya yakın kaynaklar tarafından CNET’e aktarılan bilgide ise, şirketin katlanabilir telefonunu 2019’un sonunda tanıtacağı belirtiliyor. Bu kapsamda telefonu yıl sonuna kadar tanıtan şirket, Şubat ayında satışa sunulabilir.

Bugüne kadar sızdırılan tasarımlara baktığımızda, katlanabilen Motorola Razr diğer telefonlara tasarımsal açıdan uzaktan yakından benzemiyor. Telefonun her iki tarafına doğru açılan kapaklar, ekranın gün yüzüne çıkmasını sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.