Kestirimleri Tutan Bitcoin Ustası, Balinaların Yaptıklarını ve Düzeyleri Paylaştı!

0

Usta on-chain analist Willy Woo, kritik metrikler ile Bitcoin piyasasını analiz ediyor. Analist, Bitcoin’de görülecek seviyeler ve yaşananları anlatıyor. Birlikte analistin yorumlarına yakından bakalım…

Willy Woo: Balinalar hızla Bitcoin satın alıyor

Tanınmış on-chain analist Willy Woo, derin cepli kripto yatırımcılarının BTC’nin büyüyen temelleri arasında Bitcoin’e atladığını söylüyor. Willy Woo, BTC balinalarının veya 1.000 ila 10.000 BTC arasında varlık tutan yatırımcıların aniden önde gelen kripto para birimini satın aldığını söylüyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Balinalar: ‘Nom nom nom… BTC bugün çok lezzetli.

Kaynak: Willy Woo/Twitter

Willy Woo, balinalardaki ani BTC satın alma çılgınlığına dikkatleri çekiyor

Piyasadaki en iyi analistlerden biri olan Willy Woo, balinalardaki ani BTC satın alma çılgınlığının, Bitcoin kullanıcılarının sayısının 2021’in en yüksek seviyesine ulaşmasıyla birlikte geldiğini vurguluyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Glassnode verileri: Bitcoin kullanıcı büyümesi 2021 için tüm zamanların en yüksek seviyesinde. CryptoTwitter yatırımcıları: “Kesinlikle bir ayı piyasası.” diyor.

Kaynak: Willy Woo/Twitter

Willy Woo: Şu anda piyasadan habersiz, güçlü eller içeri giriyor

Tecrübeli trader Tone Vays ile yeni bir röportajda Willy Woo,  kilit bir yatırımcı grubunun perde arkasında Bitcoin biriktirdiğini söylüyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda piyasadan habersiz, güçlü eller içeri giriyor ve sessizce, çok hafifçe, kripto paralarını biriktiriyor. Ve böylece, şu anda bu noktada (Mart 2021) en son görülen oranlardayız, fiyat bu arz şoku seviyesinde 48.000 dolar, 49.000 dolar civarındaydı. Arz şoku, bu kripto paraları tutan bu adamların satmadığı anlamına geliyor.

Willy Woo: Fiyat hareketi 20.000 dolara düşüşü onaylıyor gibi görünüyor

Usta analist Willy Woo, güçlü BTC sahiplerinin mevcut faaliyetinin kendisine yaklaşık bir yıl önce 10.000 doların biraz üzerinde işlem gören Bitcoin fiyatını hatırlattığını vurguluyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sonunda, bu adamlar hakim olduğunda, sahip olunacak çok az para var. Fiyattan farklı olan klasik bir temel üzerindeyiz. Fiyatlar düşüyor. Tüm teknik trader’lar ve grafikçiler süper düşüşte. 20.000 dolara düşüş bekliyorlar, çünkü bu, ana destek bölgesindeki bir sonraki Fib (Fibonacci) seviyesi. Fiyat hareketi bunu onaylıyor gibi görünüyor.  Bu arada, güçlü ellerin kripto paraları silmesiyle gerçekleşen bu temel ayrışmayı yaşıyoruz ve buradaki bu bölgeden (Ağustos 2020) beri bu boyutta bir farklılık görmedim.

Willy Woo: Akıllı yatırımcılar, düşüşte bile Bitcoin stokladı!

Willy Woo, Ağustos 2020’de, Michael Saylor’un kurumsal analitik firması MicroStrategy’nin, kripto piyasalarındaki hakim duygu düşüş eğilimindeyken BTC‘yi yoğun bir şekilde biriktirmeye başladığını vurguluyor. On-chain analist, Bitcoin’in arzda bir şok yaşadığı için sonraki aylarda hızla arttığına dikkat çekiyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu çok net hatırlıyorum. Uzun vadeli sahipleri kripto parayı temizlerken insanlar çok düşüşe geçti ve korktu. Bu, en sonunda, piyasa bir arz şokunun söz konusu olduğunu anladığında ve sonunda fiyat aniden yükseldiğinde, fiyatı fırlattı.

İşte usta analist Willy Woo’nun başarılı tahminleri

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Willy Woo’ya başarılı tahminlerinden dolayı “Bitcoin Ustası ve Kâhini” deniyor. Analist, Mayıs ayında Bitcoin’in 7.500 dolardan işlem gördüğü zamanlarda üçüncü ya da dördüncü çeyrekte fiyatın 5.500 dolar seviyelerine düşeceğini iddia etti ve analistin belirttiği fiyat hedefi gerçekleşti.

Daha sonra Bitcoin’de 3.000 dolar seviyelerinin görüleceğini öne süren Willy Woo,  bunu da bildi. Ayrıca analist kendi geliştirdiği NVT yöntemine dayanan tahminlerinde yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, geçtiğimiz dönemlerde de son derece doğru tahminlerde bulundu. Analist, Ağustos sonunda Bitcoin’in 9.000 dolarlık seviyelere düşüşünü ve 10.000 dolardan 11.200 dolara yükselişini de doğru bildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.