Kıymetli Gelişme: Ünlü Bitcoin Borsası, Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

0

Ünlü kripto para borsası olan Bitfinex, yakın zamanda yaptığı duyurusunda yeni bir altcoin listeleyeceğini açıkladı. Borsanın yeni listeleyeceği altcoin’in adı ise Velo (VELO). İşte borsanın açıklamasını detayları…

Bitfinex, yeni bir altcoin listeliyor

Kripto para borsası, Velo’yu (VELO) listeleyecek. Coin yatırma işlemleri dün 17:00’de açıldı. VELO alım satımına ise 21 Ağustos 2021, saat 12:00 itibariyle başlanacak. VELO, ABD doları (VELO/USD) ve Tether (VELO/USDT) pariteleri ile ticarete açık olacak. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Bitfinex, daha önce de Ocean Protocol’ü (OCEAN) listelemişti.

Velo (VELO) nedir?

Web sitelerine göre Velo’nun amacı, “Güvenilir Ortaklarının zamanında ve şeffaf bir şekilde birbirleri arasında güvenli bir şekilde değer aktarmalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir sözleşme ağı oluşturmaktır. Velo’nun ilk odak noktası, Güneydoğu Asya’daki havale ve para transferi alanlarındaki iş ortakları ve ardından daha geniş Asya Pasifik bölgesi ve ötesinde olacak.

VELO, yazım sırasında 0.602 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Son 24 saatte yüzde 0.8’lik bir düşüş yaşasa da, 7 günlük ölçekte yüzde 64.1’lik bir kazanım sağladı. Kripto para birimi, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,29 dolara ise 8 Mart 2021’de ulaştı. Rekor seviyesinden bu yana yüzde 73.6’lık bir değer kaybı yaşamış görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.