KlaytnPhone tanıtıldı! Kripto paralara özel Note 10!

0

Samsung’un Galaxy Note 10 serisini piyasaya sürmesinin üzerinden henüz bir ay geçmiş olmasına rağmen, Güney Koreli teknoloji devinin, yeni amiral gemisinin kripto paralar için özelleştirilmiş bir versiyonunu tanıtacağı ortaya çıkmıştı.

Beklenilen hamle geldi ve Samsung, KlaytnPhone serisini tanıttı. Galaxy Note 10 5G ve Galaxy Note 10 Plus 5G modellerinin temel alındığı telefonlar, Klaytn işbirliği kapsamında sadece Güney Kore’de satışa sunulacak.

Kripto paralara özel Galaxy Note 10: KlaytnPhone

Klaytn blockchain platformu ile entegre bir şekilde çalışan telefon, donanımsal ve yazılımsal açıdan normal modeller ile tamamen aynı. Ancak, bir kripto para cüzdanı ve çeşitli blockchain uygulamaları cihaza yüklü bir şekilde geliyor.

Telefonu satın alan kullanıcılara 2000 KLAY hediye edilecek. Diğer Android telefonlarda Klaytn blockchain uygulamalarını doğrudan çalıştırabiliyor. Ancak, platformun genişletilmiş işlem özellikleri yeni Note 10’lara özel kalacak.

Bu Note 10’lara özel kılınan bir diğer detay ise, kullanıcıların uzun blok zinciri işlemlerini ve anahtar depolama verilerini doğrudan telefonlarında yönetmelerine olanak tanıyan Samsung Blockchain Keystore oldu.

Her iki telefon KlaytnPhone internet sitesi üzerinden sipariş verilebiliyor. Başlangıç fiyatı yani Note 10 5G için belirlenen fiyat 1048 dolar civarında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.