Kral Şakir Geri Dönüşüm’den Birinci Fragman Geldi

0

Günümüzde Türkiye’nin popüler animasyon yapımlarının başında gelen Kral Şakir, yeni bir uzun metraj filmiyle tekrar ekranlara dönüyor. Karikatürist Varol Yaşaroğlu’nun daha önce müjdesini verdiği ve iki yıldır yapımını sürdürdüklerini belirttiği filmden bugün ilk fragman geldi. Fragman, Disney Plus Türkiye tarafından paylaşıldı.

Özellikle çocuk ve genç yaştakilere hitap eden Kral Şakir’in uzun metraj filmi, ‘Kral Şakir Geri Dönüşüm’ adıyla yayınlanacak. Film, adından da anlaşılabileceği üzere temelde geri dönüşüm ve sürdürülebilir dünya gibi önemli mesajları çocuklara iletecek. Bu alt metinin üstündeyse meşhur karakterlerimizin macerası yer alacak.

  • Tüm Marvel, Star Wars, Pixar film ve dizileri, tüm National Geographic belgesellerine ulaşmak için Disney+’a üye olabilirsiniz. Aylık 34,99 TL, yıllık 349 TL’lik avantajlı fiyatı kaçırmayın!

Kral Şakir Geri Dönüşüm fragmanı:

Kral Şakir, yakın zamanda Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nın eşitsizlik ve iklim değişikliği ile mücadele projesine dahil edilmişti. Dünyada bu konuda Türk içeriği olarak ilk defa Kral Şakir seçilmişti. Günümüzde pek çok çocuğun yakından tanıdığı Kral Şakir’in yeni filmi Kral Şakir Geri Dönüşüm, henüz net bir çıkış tarihine sahip değil. Öte yandan karikatürist Erdil Yaşaroğlu, filmin temmuz ya da eylül ayında izleyicilerle buluşacağını açıklamıştı.

Disney+’a avantajlı fiyatlarla ulaşmak için buraya tıklayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.