Kripto Analisti Tezli: Bu 4 Altcoin, 100x Yapmaya Hazır!

0

Popüler kripto para analisti Lark Davis, “düşük değerli altcoin mücevherleri” dediği projeleri açıklıyor. Analist, Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) ekosistemlerinde 100 kat kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğunu söylediği altcoin’leri paylaşıyor.

Lark Davis: Polkadot ve Kusama’nın (KSM) parachainleri başlatıldı!

Popüler trader Lark Davis yeni bir videoda, Polkadot’un test ağı olan Polkadot ve Kusama‘nın (KSM) parachainlerini başlattığını vurguluyor.  Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her iki platformdaki parachainler, uygulamaya özel olan ve aktarma zinciri olarak bilinen ana ağ ile iletişim kuran özel bir Blockchain biçimidir. Parachain’ler, Polkadot ve Kusama akıllı sözleşme işlevselliği üzerine kurulu uygulamalara verilen şeydir. Bu, Polkadot ve Kusama tabanlı projeler için büyük bir şey. İnsanlar şimdi Polkadot ekosisteminden bir parça almakla gerçekten ilgileniyorlar.

Lark Davis, bu 2 altcoin projesine dikkatleri çekiyor

Lark Davis’in bahsettiği ekosistemlerdeki ilk altcoin, Kusama parachain müzayedelerinden önce 100 milyon dolarlık kitle kredisi toplayan merkezi olmayan finans (DeFi) ağı Karura’dır. Karura, bir parachain slot’unu güvenceye almak için daha sonra Kusama ağına yatırılacak olan KSM biçiminde toplamı yükseltti.

Analiste göre, kitle fonlaması döneminde muhtemelen başarılı olacak bir diğer altcoin, Polkadot‘tan Ethereum’a bir köprü olan Moonbeam Network’tür. Moonriver, projenin Kusama versiyonu ve Kusama ile Ethereum arasında bir köprü görevi görüyor. Lark Davis, açıklamalarının devamında yükseliş beklediği diğer kripto para birimlerini sıralıyor.

Lark Davis: Bu 2 altcoin projesi de iddialı görünüyor!

Merkezi olmayan sigorta projesi Bridge Mutual Insurance (BMI), Lark Davis’in uzun vadeli oyunlarından biri. Analist, BMI’nin birlikte çalışabilirlik için çabaladığını ve kripto piyasasının çok düşük değerli bir sektöründe faaliyet gösterdiğini belirtiyor. Buna ek olarak, BMI ana projesini yakında başlatıyor ve Lark Davis, altcoin’in “bir sonraki büyük sigorta oyuncusu olabileceğini” belirtiyor. Sırada, Uniswap’ta (UNI) yeni başlatılan zincirler arası otomatik piyasa yapıcısı Demodyfi (DMOD) var. 

Analiste göre, bu proıje Uniswap benzeri bir protokol, ancak Polkadot tabanlı köprü olan ve daha önce bahsedilen Moonbeam üzerine inşa edildi. Lark Davis’e göre, Demodyfi, hem Ethereum hem de Polkadot tabanlı likiditeye erişmeyi hedeflediği için piyasadaki likiditenin çoğunu ele geçirmek için kendisini iyi konumlandırıyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Altcoin Kıyameti Mi Geliyor? İşte 5 Seviyeyi Bilen Analistten Sıcak Tahminler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.