Kritik Araştırma: Trader’lar En Çok Bu 4 Altcoin’de Boğa Eğilimli!

0

Yeni bir anket, piyasa dip seviyelerinden sekerken kripto para yatırımcı ve trader’larının en çok hangi kripto paralarda yükselişe geçtiğine dair bir fikir sunuyor. Trader’lar bazı altcoin projeleri konusunda yükselişte görünüyor. Birlikte bu kripto paraları detaylı inceleyelim…

Yatırımcı ve trader’lar, Bitcoin ve bu 4 altcoin projesinde yükselişte!

Real Vision ve Twitter’daki kripto yatırımcıları arasındaki genel hissi izlemek için tasarlanan anket, katılımcıların 30 kripto parayı taramalarına olanak tanıyor. Anket kapsamında yatırımcılar, bu altcoin projelerine az mı yoksa fazla mı yatırım yapıp yapmayacaklarını belirliyorlar.

Kaynak: Real Vision Bot

Sonuçlar yatırımcı ve trader’ların, fazla Ethereum (ETH) ve ardından Bitcoin (BTC) içeren bir portföyü tercih ettiğini gösteriyor. Anket kapsamında seçimler arasında, akıllı sözleşme Blockchain’i Cardano, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) yer alıyor.

Bu önemli anket Real Vision Bot tarafından yürütülüyor

Anket, iki bağımsız geliştirici tarafından oluşturulan ve Real Vision kurucusu Raoul Pal tarafından desteklenen Real Vision Bot tarafından yürütülüyor. Real Vision Bot, katılımcıların oy kullandıkları kripto para birimlerini elinde tutmaları gerekmediğini açıklıyor.

Elbette kendi konumlarına göre oy verebilirler, ancak aynı zamanda sadece duygularına veya ileriye dönük bakış açısına göre de verebilirler. Kendi portföyünün tercih edilen tahsisat olarak 1:1 olmamasının birçok nedeni var.

Ünlü yönetici satın aldığı altcoin’leri ve BTC tahminlerini açıkladı

Bugün önemli bir altcoin haberi daha ortaya çıktı. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Delta-Fi’nin yeni bir bölümünde Hxro’nun kurucu ortağı Rob Levy, kripto piyasası düzeltmesinin tam olarak dip seviyesini bulmakla ilgilenmediğini söyledi ve satın aldığı altcoin’leri açıkladı.

Piyasalar yön arayışındayken Hxro’nun kurucu ortağı Rob Levy, Bitcoin, lider altcoin Ethereum, nispeten yeni akıllı sözleşme ağı Solana (SOL) ve kripto borsası FTX’in yerel tokeni olan FTX Token’ı (FTT) biriktirdiğini belirtti. Rob Levy, ayrıca BTC tahminini de paylaştı ve 20.000 dolara bir düşüş beklediğini ekledi. https://bedevaoyunhesaplari.comolarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için“Sıcak Gelişme: Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Fırladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.