Kritik Gelişme: Binance Bu Süreçleri Askıya Aldı!

0

Ünlü Bitcoin borsası Binance, bilinmeyen nedenlerle düzenleyici inceleme ortasında banka transferleri yoluyla euro mevduatlarını askıya aldı. Konunun detaylarına birlikte bakalım…

Ünlü Bitcoin borsası Binance, banka transferleri yoluyla euro mevduatlarını askıya aldı

Kripto para borsası Binance, müşterilerine gönderdiği bir e-postaya göre, kontrolünün “ötesinde” olan olaylar nedeniyle Tek Euro Ödeme Alanı (SEPA) ağı üzerinden euro mevduatlarını askıya aldı. Borsa konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Kontrolümüz dışındaki olaylar nedeniyle, 7 Temmuz 2021 tarihinden itibaren SEPA Banka Transferleri yoluyla EUR mevduatlarını geçici olarak askıya alıyoruz.

Binance, sorunu çözmek için ortaklarıyla birlikte çalıştığını iddia ediyor. Müşteriler yine de kredi kartları ve banka kartları aracılığıyla dünyanın en büyük kripto para borsasına euro yatırabilecekler. Banka havalelerinin askıya alınması, Binance’in dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilerden gelen artan düzenleyici incelemenin ortasında geliyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, İngiltere merkezli Barclays, Binance’in İngiltere ve Kanada’da yasaklanmasının ardından ödeme yapılmasını durdurma kararı aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.