Lady Dimitrescu Netflix Resident Evil Takımına Katılabilir

0

Henüz ikinci sezon için onay alınmamış olsa da, Resident Evil Village oyununun reklam yüzü olan Lady Dimitrescu Netflix Resident Evil dizisi kadrosuna katılımda bulunabilir. En azından dizi sorumlusu Andrew Dubb’ın isteği bu yönde. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz senenin Infinite Darkness’ı ve bu senenin Welcome to Raccoon City’sinden sonra, 14 Temmuz 2022 Perşembe günü itibarıyla Netflix’in Resident Evil dizisi de izleyiciler ile buluştu. Hikayesi iki farklı zaman çizgisinde ilerleyen dizinin, oyun serisi ile karşılaştırıldığında, doğru yaptığı şeyler de var tamamıyla farklı bir şekilde karşımıza çıkarttığı şeyler de. 

Lady Dimitrescu Netflix Resident Evil Dizisinde de Yer Alabilir

Olumsuz yöndeki eleştirilerin fazla olduğu Resident Evil’ın ilk sezonu, henüz onay verilmemiş olsa da, ikinci ve sonraki sezonlar için açık kapı bırakarak bitmişti. Şu an için izlenme oranı ile Stranger Things’i geride bırakmış durumda ve dizi sorumlusu Andrew Dabb de devamını çekmek için bir hayli istekli. Hatta planları arasında oyundan olabildiğince çok simgesel karaktere dizide de yer vermek istiyor. 

Polygon tarafından yapılan röportaj sırasında konuşan Dabb, “Dizi boyunca, her şeyi sunmayı istiyorum. Bana kalsa, Lady D’yi istiyorum, bitki yaratığını istiyorum, hepsini istiyorum. Her şeyi istiyorum, ama zamana yayarak mantıklı bir şekilde ve sorumluluk bilinci ile.”

Bir diğer ilginç nokta da Andrew Dabb’in oyun karakterlerinin her bir ana hikayede ne denli farklı olacağını keşfetmek istiyor oluşuymuş; 

“Soru şu ki, insanlar nasıl değişecek? Bir süredir görmediğimiz karakterler var: Mesela Jill Valentine ve Claire Redfield. Tüm bu olayların yaşandığı günümüze nasıl reaksiyon gösterecekler? Bir diğer ilginç soru ise, engellemeye çalıştıkları şeyin meydana geldiği 14 yıl, 15 yıl, 16 yıl sonrasında ne oluyor? Bu karakterler hayatlarını bu salgınlar ile savaşarak geçirdiler. Kaybettiğinizde ne oluyor? Neye benziyor?”

Sizin de gördüğünüz gibi Andrew Dabb’in aklında oldukça ilginç fikirler var ve uygulamaya konulduğunda, ki bunun için önce devam sezonlarının onay alması lazım, ortaya nasıl bir şeyin çıktığını görmek ilginç olabilir. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.