MediaMarkt anıları kağıda basıyor

0

MediaMarkt hizmetlerine bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Fotoğraf Baskı Servisi hizmetine başlayan MediaMarkt, tüketicilerin fotoğraflarını ölümsüzleştirmesine yardımcı oluyor. MediaMarkt Fotoğraf Baskı Servisi hizmeti için mağazaya gitmek de gerekmiyor.

MediaMarkt Fotoğraf Baskı Servisi hizmeti başladı

MediaMarkt Fotoğraf Baskı Servisi hizmetinin startını verdi. Fujifilm ortaklığıyla başlatılan eyni hizmet ile mobil cihazların gelişmesiyle unutulmaya yüz tutan fotoğraf baskısı yeniden popüler hale gelecek. Özel anlar ölümsüzleştirilecek.

Servisi kullanmak isteyen tüketiciler, mediamarkt.com.tr ya da fotobaskiservisi.com internet sitelerine girip baskı işlemini başlatabilecek. Baskı gerçekleştirildikten sonra teknolojiseverlerin adresine gönderilecek. Fotoğraf Baskı Servisi, cep telefonu ya da fotoğraf makinesiyle çekilen fotoğraflarını sadece dijital ortamda saklamak istemeyip baskılarını muhafaza etmek isteyen herkese hitap ediyor.

Yapılması gereken ilgili sitelere girip üye olmak. Sonrasında istediğiniz fotoğrafı yükleyerek; adet, baskı, filtre gibi özellikleri seçtikten sonra alışverişi tamamlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.