MediaMarkt, indirime koşturan kampanyasını başlattı

0

MediaMarkt gelenekselleşen İndirime Koş Koş Günleri ile tüketicileri teknoloji ile buluşturmaya devam ediyor. MediaMarkt İndirime Koş Koş Günleri kapsamında birçok ürünü uygun fiyatlarla satın almak mümkün.

Kampanyadan faydalanmak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

MediaMarkt İndirime Koş Koş Günleri ile indirimler başladı

MediaMarkt İndirime Koş Koş Günleri, 27 Eylül günü itibariyle başladı. 3 gün boyunca devam edecek olan kampanya 30 Eylül günü sona erecek. Bu yüzden, en yeni teknolojilere indirimli fiyatlarla ulaşmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Yüzde 40’a varan indirim kampanyasında akıllı televizyondan akıllı telefona, küçük ev aletlerinden taşınabilir hoparlörlere ve beyaz eşyaya kadar birçok farklı kategoride ürün bulunuyor. Aynı zamanda kampanya kapsamında Yakın zamanda akıllı telefonunu değiştirmeyi düşünen ve güncel bir amiral gemisi telefon satın almak isteyenler için de bir indirim bulunuyor. Eski telefonunu getirenlere Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus modellerinde 8.000 TL’yi bulan indirimler karşımıza çıkıyor.

Aynı zamanda Lenovo S145 dizüstü bilgisayar modelini de kampanya ile indirimli bir şekilde almak mümkün.

Kampanyada yer alan markalara baktığımızda ise karşımıza Samsung, Huawei ,Oppo, JBL, Lenovo, Xiaomi gibi markaların çıktığı görüyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.