MediaMarkt okul alışverişi indirimleri devam ediyor

0

Üç aylık yaz tatili geride kaldı. Kısa süre önce ilk ve orta dereceli okullar için ilk ders zili çaldı. Diğer yandan üniversiteliler de yavaş yavaş okula dönmeye başlıyor. Okula dönüş ayı da dediğimiz eylül ayında, okul alışverişi de ay boyunca devam ediyor. İlk olarak 4 Eylül’de başlayan MediaMarkt okul alışverişi indirimi de bu dönemde tüketicilerin cebini rahatlatmaya devam ediyor.

MediaMarkt okul alışverişi indirimi sürüyor

Öğrenciler yıl boyunca ihtiyaçları olacak teknolojileri yavaş yavaş almaya başladı. MediaMarkt okul alışverişi indirimi ile bu satın almaların daha uygun fiyatlarla gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Kampanyanın 17 Eylül gününe kadar devam edeceğini belirtelim.

Söz konusu kampanya kapsamında, ürünleri yüzde 30’a varan indirimlerle almak mümkün. Kampanyada bulunan ürün kategorileri ise oldukça çeşitli. Öğrenci evi için hayat kurtaracak ev aletlerinden, eğitimde kullanılabilecek tablet ve dizüstü bilgisayar modellerine kadar birçok ürünü bu kampanya kapsamında uygun fiyata satın alınabiliyor.

Ayrıca indirim kampanyası içinde bir kampanya daha bulunuyor. Lenovo Ideapad S145 dizüstü bilgisayar modelini satın alanlara Lenovo Tab 7 tablet hediye ediliyor.

Kampanyadan yararlanmak ya da diğer ürünleri görmek için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.