Mediatrend Ağustos sayısı çıktı! İndirdiniz mi?

0

Her ay yayınladığımız teknolojik yaşam dergimiz Mediatrend’in Ağustos sayısı çıktı. Mediatrend Ağustos sayısında yine birbirinden keyifli konular sizleri bekliyor. Peki yeni sayımızı indirdiniz mi?

ShiftDelete.Net olarak hazırladığımız ücretsiz teknolojik yaşam dergisi Mediatrend‘in Ağustos sayısı tüm platformlarda indirilebilir durumda.

Aylık Mediatrend dergisini basılı olarak MediaMarkt mağazalarından ücretsiz olarak alabilirsiniz. Dijital olarak ise Google Play Store ve App Store‘dan indirebilirsiniz. Ayrıca, Mediatrend’i Turkcell Dergilik ve Mediatrend WEB sitesi üzerinden de okutabilirsiniz.

iOS cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz…

Android cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz…

Mediatrend Ağustos sayısında sizleri neler bekliyor?

Ağustos ayı geldi çattı. Yaz mevsiminin son ayıyla birlikte kimilerine hüzün çökmeye başlasa da erkenden gemileri suya indirmek yok! Tatil daha bitmedi! Bir süredir bayramları yaz tatilinin içinde yaşıyor oluşumuz, ayları daha da hareketli hale getiriyor.

Yaz mevsiminin son demlerine girmiş bulunuyoruz. Ağustos ayıyla havalar da iyice sıcakladı. Mediatrend’in Ağustos sayısında da sizi yaz sıcağı gibi harekete geçirecek konular karşılıyor. Mediatrend Ağustos sayısında tatil coşkusunu yaşmaya devam ediyoruz. Peki, bu ay sizi hangi konular bekliyor?

Bu ay aynı zamanda tatil sezonunun en hareketli dönemi olduğu için sizlere teknolojiyi tatil odaklı anlatmaya devam ediyoruz. Gezi köşemizde Ağustos sıcakları için tatil eğlencelerini sizlerle paylaşıyor ve bu ayı daha da keyifli geçirmenin ipuçlarını veriyoruz.

Güzel fotoğraflar tatilin vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Buradan hareketle Mobil Hayat köşemizde en iyi kameralı akıllı telefon modellerini mercek altına alıyoruz. Eğer tatile çıkacaksanız, iyi fotoğraf çeken bir telefon hayat kurtarıcı olabilir. Listemize bakmadan satın alma kararı vermeyin. Ayrıca, telefonların pil ömrünü uzatacak tüyolar da bu sayıda sizleri bekliyor. Malum yaz günlerinde özellikle tatildeyseniz, günün büyük bir kısmı dışarıda geçebilir. Durum böyle olunca batarya ömrü oldukça önemli. Hazırladığımız tüyolar eminiz hayatınızı kolaylaştıracak.

Dediğimiz gibi bu ay ana konumuz tatil. Tatil çantanızı hafifletecek öneriler ve havuz başında sizi dijital kültür tüketmeye teşvik edecek teknolojiler Ana Konu köşemizde sizlerle. Tüm bu tüyolarla tatilinizi teknolojik açıdan daha verimli hale getirebilirsiniz.

Mutfakta Yaşam köşemizde derin dondurucuların serin dünyasına giriş yapıyoruz. Siz klima ya da vantilatörle serinlerken, yiyeceklerinizin ne durumda olduğunu hiç düşündünüz mü? Her mevsimde istediğiniz gıdayı tüketebilmenizin en etkili çözümlerinden biri derin dondurucular. Peki, derin dondurucu seçimlerinde nelere dikkat etmek gerekiyor? Bu ay, serin bir yolculuk için hazırlanın.

Objektif köşemizde de fotoğraf makinesi ve kameralarla ilgili yeniliklere göz atıyoruz. 64 Megapiksel kameralı telefonların gelişi artık müjdelendi. Peki, neler değişecek? Bu ay, 64 Megapiksel kameralı telefonlarını gelişini Mediatrend Ağustos sayısında hep birlikte kutluyoruz.

Yaz günlerinde evde oturmayı tercih edenler için eğlence rehberi Evde Yaşam köşesinde sizleri bekliyor. Ayrıca, evde kalmayı seçenler için Dark isimli Alman dizisini mercek altına alıyoruz. Oyunlara meraklıysanız Eğlence Dünyası köşesinde Stranger Things 3: The Game ile Stranger Things’in garip dünyasına oyunlardan giriş yapmaya hazır olun.

Fransa’nın Steven Spielberg’ü olarak anılan Luc Besson’un başarılarla dolu hayatı da Ağustos sayısında sizlerle.

Tabii Mediatrend Ağustos sayısı bunlarla da sınırlı değil. Hepsi ve daha fazlası için sizi Ağustos sayısının sayfalarına doğru alalım.

Şimdi hazırsanız, soğuk bir şeyler alın ve tatilin tadını Mediatrend sayfalarında çıkarın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.