Mediatrend Ekim sayısı çıktı! Neler var?

0

Mediatrend Ekim sayısı sizlerle. Her ay ShiftDelete.Net tarafından hazırlanan teknoloji yaşam dergisinin yeni sayısı da mağazada yerini aldı. Peki, ekim ayında sizi hangi konular bekliyor?

Teknoloji tutkunlarının, teknolojiyi hayatının merkezine çekenlerin e-dergisi Mediatrend Ekim sayısı çıktı. Her ay ücretsiz olarak MediaMarkt mağazalarında dağıtılan Mediatrend’in, yine ücretsiz olan e-dergi versiyonunda onlarca yeni makale ve içerik sizleri bekliyor.

Mediatrend dergisi, basılı olarak MediaMarkt mağazalarında, dijital olarak da Google Play Store ve App Store‘da sizlerle. Ayrıca Mediatrend‘i Turkcell Dergilik ve Mediatrend WEB sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

iOS cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz…

Android cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz…

Mediatrend Ekim sayısı çıktı

Mediatrend Ekim sayısı ile yine sizlerle birlikteyiz. Yaz sıcaklarını geride bıraktığımız şu günlerde yoğun bir teknoloji rüzgarı esiyor. Biz de bu ay yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri mercek altına alıyoruz. Teknolojinin kalbinin attığı IFA 2019 tabii ki ana konumuz. IFA 2019’da yaşanan tüm gelişmelere bu sayıda yakından bakıyoruz. Bir nevi sizlerle birlikte kısa bir Berlin turuna çıkıyoruz diyebiliriz. Ayrıca, yine evde yaşam, mutfakta yaşam ve bilgisayar dünyası gibi köşelerimizde de birbirinden ilgi çekici konular da sizleri bekliyor.

Teknolojinin kalbi IFA 2019’da attı atmasına ama buna ek önemli gelişmeler de yaşandı. Mobil hayat köşemizde yaşanan bu gelişmelere değiniyoruz. Peki, nedir bu gelişmeler? Apple, en yeni iPhone modellerini tanıttı. Bu lansmana Huawei cephesinden Mate 30 ailesiyle yanıt geldi. Biz de hem iPhone 11 ailesini hem de Mate 30 ailesini bu sayımızda sizler için anlattık. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max hangi yeni özelliklerle karşımıza çıktı? Amerika Birleşik Devletleri ile arası bozulan Huawei yeni modellerinde ne gibi kararlar aldı? Yeni sayımızda tüm bu soruların yanıtını bulabileceksiniz.

IFA 2019 rüzgarına baktığımızda, etkinliğe 5G teknolojisi damga vurdu diyebiliriz. Peki ama başka hangi teknolojiler tanıtıldı? Teknoloji devlerinin yaptığı gövde gösterisini nasıl yorumlamak gerekiyor? IFA 2019’a damga vuran akıllı telefonlar hangileri? Bu sorular ana konumuzda cevap buluyor. Samsung’tan Huawei’ye Nokia’ya kadar birçok teknoloji devinin boy gösterdiği fuarın tüm detayları da Ekim sayısı ile Mediatrend sayfalarında.

Mutfakta yaşam köşemizde de IFA rüzgarı esiyor. IFA’da birçok teknoloji devi mutfak çözümlerini sergiledi. Hayatımızı kolaylaştıracak bu teknolojilere yeni sayımızda yakından bakıyoruz. Bir yandan da düdüklü tencere lezzetleri ile kış yemeklerine hazırlanıyoruz.

Objektif köşemizde fotoğrafçılığa dair önemli bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Yeni iPhone modelleri kamera özellikleri ile çok konuşuldu. Dikkat çeken bu kamera yeteneklerini objektif köşemizde masaya yatırıyoruz. Son zamanlarda sık sık duymaya başladığımız ToF kameranın ne olduğunu da yine bu sayıda en net şekilde açıklıyoruz. ToF kamera ne işe yarar? Cevabı sayfaların arasında sizleri bekliyor.

Dergimizin Ekim 2019 sayısı anlatmakla bitecek gibi durmuyor. Bilgisayar dünyasında eğitim için uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar modellerinden Intel Project Athena’nın bilgisayarları nasıl değiştireceğine yakından bakıyoruz. Diğer yandan Lucifer’ın gizemli dünyasına doğru yolculuğa çıkarken, PES 2020’nin getirdikleri de yine bu sayıda sizleri bekliyor.

Anlayacağınız yeni ayda dopdolu sayfalar yine sizleri bekliyor.

Şimdi hazırsanız çayınızı kahvenizi alın ve kendinizi ekim rüzgarına bırakın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.