Merakla Beklenen XRP Yatırımcılarına Özel Airdrop’un Ayrıntıları Muhakkak Oldu!

0

XRP yatırımcıları, 2020 yılının Aralık ayından bu yana, kendilerine özel bir airdrop’un gelmesini bekliyordu. Flare Network’ün coin sahiplerine yönelik airdrop’u, dağıtım için nihai bir planın onaylanması ile birlikte hazırlanmış gibi görünüyor.

XRP yatırımcılara yönelik airdrop’un detayları

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir blog gönderisinde Flare, dağıtımın nasıl gerçekleşeceğini ilk kez özetledi. Blockchain platformu ağ yayına girdikten sonra, uygun coin sahiplerinin talep edebileceği Spark tokenlerinin yüzde 15’ini hemen alacağını ve ardından en az 25 ay, en çok 34 aylık bir süreçte ortalama yüzde 3 talep edeceğini söylüyor. Flare, bu yavaş dağıtımın Spark tokeni üzerindeki aşırı satış baskısını ve diğer olumsuz etkileri denemek ve önlemek için tasarlandığını belirtti. Ağ, aşağıdaki “talep formülüne” göre dağıtımı yapacak:

Formüldeki maddeler ise şu şekilde:

  • Talep edilebilen Spark (Spark claimable): Bir XRP adresi tarafından talep edilebilecek Spark miktarı.
  • Sahip olunan XRP (XRP owned): Anlık görüntü anında adresteki XRP’nin miktarı.
  • XRP toplamı (total): Anlık görüntü tarihinde mevcut olan toplam coin miktarı.
  • XRP Ripple: Emanet (escrow) cüzdanları da dahil olmak üzere anlık görüntü sırasında Ripple ile ilgili hesaplarda tutulan coin.
  • XRP NPE: Anlık görüntü tarihinde katılımcı olmayan borsalar tarafından tutulan coin miktarı.

Balinaların alabileceği token miktarında sınır

Duyuruda “Bireysel Balina Sınırı” maddesi de dikkat çekiyor. Bu sınır, aynı kişiye ait olduğu bilinen herhangi bir XRPhesabı için 1 milyar XRP’lik üst sınırı belirtir. Yani, 1 milyar XRP’den fazla coin’i olanlar, bu sınırdan daha fazlasını talep edemeyecek.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Flare Networks ve yerel Spark tokeni, XRP’yle ve ardından Litecoin (LTC) ile başlayan çeşitli blockchain ağlarına akıllı sözleşme yetenekleri getirmeyi amaçlıyor. Flare daha önce, topluluğun dağıtımın nasıl yapılması gerektiğine karar vermesine izin vereceklerini, ancak nihayetinde buna karşı karar verdiklerini söyledi. Yazım sırasında altcoin, 0.60 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.