Microsoft Surface Pro 7 tanıtıldı! İşte özellikleri

0

Ülkemizde resmi olarak satılmayan fakat dünya çapında oldukça popüler olan Microsoft’un bilgisayarlarına yeni üyeler eklendi. Microsoft’un düzenlediği etkinlikle beraber tanıtılan bilgisayarlar arasında en iddialı ürün ise Microsoft Surface Pro 7 oldu. Donanım özellikleri ve işlevselliği ile birlikte dikkat çeken Microsoft Surface Pro 7, bu özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. İşte Microsoft Surface Pro 7 özellikleri ve fiyatı!

Microsoft Surface Pro 7 özellikleri

Surface Pro 7, tasarımsal olarak serinin bir önceki modeli Surface Pro 6 ile oldukça benzer detaylara sahip. Taşınabilirlik ve ergonomi bakımından oldukça başarılı bir deneyim sunmayı başarıyor. Bilgisayar, stant yapısı sayesinde tablet şeklinde de kullanılabiliyor.

Ayrıca kalem desteğine de sahip. Kalem desteğinin özellikle Microsoft Office uygulamalarında hayatı kolaylaştıran yetenekler sunduğu belirtildi. Bunlardan bir tanesi de klavyeye ihtiyacınız olmadan, el yazısı yazabilmeniz olacak.

Yeni Surface Pro 7 ile birlikte daha başarılı bir Windows deneyimi yaşattığını söyleyen Microsoft, donanım tarafında da oldukça iddialı özelliklerle geliyor.

Güncellenecek…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.