Minecraft Earth Beta, Android aygıtlara geldi!

0

Onuncu yıl dönümünü kutlayan Minecraft’ın, Pokemon Go ile benzer bir deneyim sunan artırılmış gerçeklik versiyonu Minecraft Earth ile oyuncuların karşısına çıkacağını sizlere duyurmuştuk. Android için Minecraft Earth Beta yayınlandı.

iOS kullanıcılarına sunulan beta sürümü ile benzer şekilde, Android kullanıcıları Minecraft’ın yeni halini test edebiliyor. Test süreci hali hazırda Meksika, Londra, Tokyo, Seattle ve Stockholm olmak üzere beş büyük şehir ile sınırlı.

Android için Minecraft Earth Beta çıktı

Buraya tıklayarak kayıt olabilir, davet bağlantısı için beklemeye koyulabilirsiniz. Oyunu test edebilmek için Android 7 – iOS 10 veya daha yeni sürümlerin yüklü olduğu bir cihaza ve Microsoft / Xbox Live hesabına ihtiyaç duyuluyor.

Microsoft oyuncuların en az yedi günde bir oturum açması gerektiğini, aksi halde hesabın aktif kalmayacağını vurguluyor. Oyun içi para biriminin hazır olduğu Minecraft Earth için satın alma işlemleri Android üzerinde başladı.

iOS kullanıcılarının oyun içi satın alımlar yapabilmesi ise önümüzdeki günlerde mümkün hale gelecek. Kısa süre önce AR oyun alanı sıfırlandı ve iOS için 2.0.0 sürümüne güncellendi. Minecraft’ın yeni oyunundan beklentileriniz neler?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.