Muazzam Ralli: Bu Altcoin, Günün Büyüme Başkanı Oluyor!

0

Sekizinci en büyük kripto para birimi Polkadot (DOT), güçlü yükseliyor ve altcoin günün büyüme lideri oluyor. DOT fiyatı yüzde 20’nin üzerinde bir artış gösterdi ve top 10’da en fazla değer kazanan kripto para oldu.

Polkadot (DOT), güçlü yükseliyor ve altcoin günün büyüme lideri oluyor

TradingView grafiği, 12 saat içinde sekizinci en büyük kripto para birimi Polkadot‘un yüzde 20 artarak 15 Haziran sabahı 21 dolardan 26 dolara çıktığını gösteriyor. Bu muazzam büyüme, lider kripto para birimi Bitcoin’in nihayet yaklaşık iki hafta içinde ilk kez 40.000 dolarlık fiyat seviyesine ulaşmasıyla gerçekleşti. DOT’un bu büyük yükselişi hakkında yorum yapan Santiment analitik ekibi, DOT geliştiricilerinin son faaliyetleri sayesinde kripto paranın yükseldiğini belirtti. Altcoin projesinin yükselişini tetikleyen bir diğer faktör de DOT’un önde gelen ABD platformu Coinbase Pro’da listeleniyor olması.

Borsada kripto paranın ticareti, 17 Haziran Çarşamba günü başlayacak. DOT mevduatları Pazartesi gününden beri borsada mevcut. Blockchain ve kripto endüstrisinin saygın ismi Çinli gazeteci Colin Wu, Polkadot ekibinin 19 Haziran’da 5.5507 milyon DOT’un kilidini açmayı planladığını duyurdu. Yazım sırasında, DOT fiyatı yüzde 12 oranında artışla 24,8 dolardan el değiştiriyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ünlü milyarder Mark Cuban kısa süre önce altcoin’e yatırım yaptı ve projeden övgülü sözlerle bahsetti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.