Neler Oluyor? Elon Musk’tan Bu Altcoin İçin 3 Tweet!

0

Tesla CEO’su Elon Musk, durmuyor ve Dogecoin paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Elon Musk, popüler altcoin DOGE’nin serbest bırakılmasını talep eden bir Godfather meme resmi yayınladı. Bu paylaşımın ardından Elon Musk, “Baby Doge, doo” şeklinde bir tweet daha attı. Bu paylaşımlar her zamanki gibi kripto paranın fiyatını yükseltti.

Elon Musk’dan aynı günde 3 altcoin tweeti! Fiyat sıçradı

Tesla CEO’su Elon Musk, bugün üçüncü kez tweet’lerinde en sevdiği kripto para olan Dogecoin’den bahsediyor. Bu sefer Elon Musk, Dogecoin kodu hakkında bir meme yayınladı. Kripto topluluğu buna hızlı bir şekilde yanıt verdi: ya meme kripto parayı  shilling ya da lider kripto para birimi Bitcoin ile rekabet edemeyeceği konusunda ısrar etti.

Tweette Elon Musk, Dogecoin’in serbest bırakılmasını talep ediyor. Her zaman olduğu gibi Elon Musk tarafından atılan yorumlara herhangi bir açıklama yapılmadı. O tweet çıktıktan sonra DOGE’nin fiyatı yükselmeye başladı. Bu paylaşımların ardından kripto paranın fiyatı 0,238 dolardan 0,26 doların üzerine sıçradı. Bu rakamlar, kripto parada yüzde 10’luk bir artış yaşandığı anlamına geliyor.

Elon Musk durmuyor! “Baby Doge, doo” şeklinde bir tweet daha attı

Yazım sırasında DOGE fiyatı, büyüme devam ediyor. Yukarıdaki açıklamanın ardından milyarderden bir DOGE tweeti daha geldi. Tesla CEO’su Elon Musk şu paylaşımı yaptı:

Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo, Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo, Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo, Baby Doge…

Elon Musk “Dojo 4 DOGE” tweetini nasıl açıklayacak?

Ünlü milyarder, popüler altcoin Dogecoin’in çekirdek geliştiricisi Michi Lumin’in Dojo ve DOGE hakkındaki tweetine yanıt verdi. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, bugün Elon Musk, madencilerin üzerinde Dogecoin madenciliği yapmak için Tesla’nın Dojo süper bilgisayarını kullanamayacaklarını söyledi. Bu açıklama, toplulukta hayal kırıklığına neden oldu.

Michi Lumin, birçok kişinin inandığının aksine, Dojo bilgisayarında DOGE node’si çalıştırmak için özel bir DOGE uygulamasına sahip olmadığını belirtti. Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, son tweetinde Tesla’nın şu anda üzerinde çalıştığı Dojo süper bilgisayarının ASIC tabanlı kripto madenciliği ile rekabet edip edemeyeceği sorusuna açıklık getirdi. Ancak bazı yorumcular, Elon Musk’un bu durumda “Dojo 4 DOGE” tweetini nasıl açıklayacağını sordu ve tepki gösterdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.