Netflix’ten Kripto Para Belgeseli

0

Dünyada şu anda etki gücü en yüksek kurumlar arasında kim var derseniz, bu soruya birçok farklı yanıt bulmak mümkündür ancak genelde bir ortak kanı vardır ki o da sosyal medya. İşte o yeni medya düzeninin önemli yapı taşlarından birisi de Netflix (NASDAQ:NFLX). Son dönemde ülkemizde de faaliyet göstermeye başlayan dijital yayın platformu, gerçekten de çok ciddi ve geniş bir kitleye hitap ediyor ve bu da, Netflix’in etki alanını giderek arttırmasına yol açıyor.

Son dönemde kripto para sektörüne de dönem dönem dizilerinde yer veren ve insanların kulağını Bitcoin ve Ethereum gibi kavramlara alıştıran firma, şimdilerde de sektörün alt koinleri için bir belgesel çekmeyi planlıyor.

Konuyla ilgili çıkan haberlerde, kripto para sektörünün önde gelen isimleri söyleşi de yapılacak bir içeriğin çıkacağının iddia edilmesi, kripto para sektöründe heyecan yarattı.

Birçok kişi, Netflix gibi dev bir içerik platformunda çıkacak olan bu tarz bir bilgselin, sıradan vatandaşların kafasındaki kripto para algısını kıracağını ve onları bu dünyaya çekeceğini düşünüyor. E elbette bu tarz bir olay da Bitcoin ve diğer kripto paraların fiyatının artması da bekleniyor ki bu da umut edilen bir şey.

Netflix’ten Kripto Para Belgeseli yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.