Nintendo Switch kullanıcıları için müjdeli haber geldi

0

Son zamanların en popüler oyun konsollarından biri olan ve konsol dünyasına farklı bir açı kazandıran Nintendo Switch‘e popüler yapımlar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Overwatch‘ın Switch’e geleceği sızdırılmıştı.

Switch sahiplerinin merakla beklediği bilgi nihayet geldi. Overwatch ilk olarak 15 Ekim’de ABD’de, 18 Ekim’de ise diğer ülkelerde Switch için yayınlanacak.

Overwatch nedir?

Blizzard tarafından geliştirilen çok oyunculu bir FPS oyunudur. 7 Kasım 2014’de duyurulmuş ve dünya çapında 24 Mayıs 2016 tarihinde çıkış yapmıştır. Oyun içinde bulunan karakterlerin her birinin farklı bir yetenekleri ve farklı rolleri vardır. Nintendo Switch’e gelecek oyun şuan yalnızca Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında bulunmaktadır.

Diğer oyun tarihleride sızdırıldı

Andrew Marmo isimli Twitter kullanıcısı yakında gelecek diğer oyunları da sızdırdı. NBA 2K20, 6 Eylül’de PS4 ve Switch’e FIFA 20, 24 Eylül’de Xbox, PS4 ve Switch’e, Call of Duty Modern Warfare 2019‘da 25 Ekim’de PS4 ve Xbox One platformlarına gelecek. Listenin daha detaylı haline aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Siz hangi oyunlar için heyecanlısınız? Yorumlarınızı bekliyoruz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.