Nokia 7.2 çalışırken görüntülendi!

0

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği ürünleri fuarı – IFA 2019‘un başlamasına iki haftadan daha kısa bir süre kalırken, HMD Global’in yeni akıllı telefonu Nokia 7.2 hakkında ortaya çıkan detaylara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

Dün cihazın arka kamerasını ve parmak izi okuyucusunu gözler önüne seren bir görsel ortaya çıkmıştı. Bu kez daha geniş açıdan cihazın her iki tarafını gösteren ve farklı renk seçeneklerinin olduğunu doğrulayan görseller sızdırıldı.

Nokia 7.2 tasarımı gözler önüne serildi

Bu sayede akıllı telefonun arka tarafında halka şeklinde yerleştirilen üç arka kameraya ve hemen altında parmak izi okuyucuya yer verileceği doğrulanmış oldu. 6.2 inç büyüklüğündeki Full HD+ ekranın yer aldığı akıllı telefon, gücünü Qualcomm Snapdragon 710 işlemciden alırken, 6 GB RAM’e ev sahipliği yapacak.

Bunun yanı sıra Nokia 7.2 modelinin Android One programına dahil olması, güncellemeler konusunda kullanıcıların beğenisini kazanmasını sağlayacak.

Yurt dışında gerekli olan sertifikaları çoktan alantelefon, Zeiss Group tarafından düzenlenen bir etkinlikte basın mensuplarına gösterildi. Bu kapsamda cihazın 5 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.