Nouriel Roubini: CZ Sen Bir Ahmaksın!

0

Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao ile kripto para yorumcusu Nouriel Roubini arasında bir tartışma yaşandı. Kripto para birimlerini her fırsatta eleştiren ve yerden yere vuran Roubini, kripto paralar ile ilgili her etkinliğe katılmaktan ve her konuda açıklama yapmaktan da asla geri kalmıyor. CZ yaptığı açıklamada Roubini’yi Asya merkezli bir etkinlikte yine gördüğünü ve neredeyse her etkinlikte bu ismi gördüğünü belirterek, kendisi ile çelişen bir kişi olduğunu iddia etti.

CZ’ye yanıt veren Nouriel ise ”sen bir ahmaksın!” ifadelerini kullandı ve kendisinin kripto para etkinliklerine katılmasının düşüncelerini asla değiştirmediğini belirtti.

Tartışmanın uzun sürmesini bekleyen binlerce kişi bulunsa da ikili arasında devam edecek olası bir atışmanın hangi taraftan yana olumlu, hangi taraftan yana olumsuz olacağı konusunda merak edilen sorular var. Birisi çok fazla kripto para birimi eleştiren kişi iken, CZ ise kripto paralarda geleceğin olduğunu belirten tam zıt karakterler. CZ’ye göre Roubini ”gizli Satoshi” olabilir ve bunu belli etmemek için kripto paralar hakkında olumsuz açıklamalar yapıyor olabilir.

Haberin devamı: Nouriel Roubini: CZ Sen Bir Ahmaksın! ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.