Novo: 14 Binde Daha Bitcoin Satmam

0

Galaxy Digital adlı kripto para yatırım şirketinin kurucusu ve CEO’su olan, aynı zamanda da yaptığı yorumlar ile birlikte kripto para sektörünün en gözde ve ünlü isimlerinden birisi olarak gösterilen Mike Novogratz, Bitcoin ve kripto para fiyatı ile ilgili olarak kendi fikirlerini, katıldığı bir podcastte sektördeki takipçileri ile paylaştı.

Bilindiği gibi bu yılın başından beri çok iyi bir performans gösteren lider kripto para birim, 14 bin doların kıyısına kadar gelmiş ancak daha sonra bir geri çekilme yaşamıştı. Şu anda 11200 dolar bandında işlem gören kripto para birimi ile ilgili olarak yorumlar yapan Novo, Bitcoin’in 14 bin dolar seviyelerine bir başka ziyaret yapmasının mümkün olduğunu söylerken, kendisinin ise bu seviyelerde asla Bitcoin satmayacağını söyledi.

Novo, şunları ekledi:

”Bence Bitcoin bir kez daha 14 bin dolara doğru bir atak yapacaktır. Ben geçen sefer o seviyede elimdeki BTC’leri çıkarmıştım. Bu sefer oraya gelirse ise, satış işlemi yapmayacağımı belirtmek isterim. Bence o seviyeyi geçtiğimiz zaman başka bir ihtimalin kapısı açılacak. O da 20 bin dolar seviyesi olacak. 14 bin doların geçilmesi ile yaratılacak hava ve momentumun bizi 20 bin dolara götürmemesi için hiçbir neden yok. O sebeple de bu seviyelerin bir daha ziyaret edilmesi durumunda benim satış yapmayacağımı da ifade etmek isterim.”

Novo: 14 Binde Daha Bitcoin Satmam yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.