Ölümlü Dünya 2 Geliyor! İşte Yayın Tarihi

0

2018 yılında vizyona giren komedi filmi Ölümlü Dünya, pek çok izleyicinin beğenisini toplamayı başarmıştı. Nesilden nesile kiralık katil olan Mermer Ailesi’nin hikâyesini konu alan film, bugün sevindirici bir haberle gündeme geldi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ölümlü Dünya’nın devam filmi geliyor.

Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, Doğu Demirkol ve Sarp Apak gibi yıldızları bir araya getiren ilk filmin devam filminin çekimleri nisan ya da mayıs ayında başlayacak. Üstelik tüm kadronun tekrar bir araya geleceği belirtilen yeni film, bu kez Netflix’te yayınlanmayacak.

Ölümlü Dünya 2, Disney Plus’ta yayınlanacak:

Ölümlü Dünya’nın devam filmi, Altuntaş’ın aktardığı bilgilere göre önümüzdeki sonbahar döneminde Disney Plus’ta yayınlanacak. Filmin konusunun ne olacağı ve dizinin yönetmen koltuğunda kimin oturacağı gibi bilgiler ise şu anda gizemini koruyor.

Ölümlü Dünya, Ali Atay yönetmenliğinde vizyona girmişti. Filmin senaryosu Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel tarafından kaleme alınmıştı. Film, 11 hafta vizyona kalmış ve 585 bin 145 izleyiciye ulaşarak toplamda 7 milyon 21 bin TL hasılat elde etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.