OnePlus 7T tasarımı ortaya çıktı

0

OnePlus 7T tasarımı tüm detaylarıyla birlikte ortaya çıktı. Bakalım merakla beklenen OnePlus 7T tasarımı nasıl görünüyor?

İşte OnePlus 7T tasarımı!

OnePlus 2019 yılının başında 7 serisi ile karşımıza çıkmıştı. Oldukça beğenilen akıllı telefon adından sıkça bahsettirdi. Son zamanlarda gündemimize sık sık konu olan OnePlus 7T tasarımı ise nihayet tüm detaylarıyla gün yüzüne çıktı.

Şu ana kadar yaptığı doğru sızıntılarla adından bahsettiren OnLeaks tarafından açığa çıkartılan akıllı telefon, genel olarak 7 serisine benziyor. 6,4 inç büyüklüğünde ekranın kullanıldığı akıllı telefonda damla çentiğe yer verilmiş.

Arka yüze baktığımızda hafif kavisli bir yapının yer aldığı görülürken büyüyen kamera haznesi esas dikkat çeken nokta oluyor. Üç adet kamera sensörünü ve LED flaşı bünyesinde barındıran bu kamera modülünün altında OnePlus logosu görülüyor.

Modelin altında USB Type-C girişi, SIM kart tepsisi ve hoparlör ızgaraları yer alırken 3.5 mm kulaklık girişi ise maalesef bulunmuyor. Sağ tarafta güç butonu ve profil yönetim tuşu yer alırken ses kontrol butonu ise sol tarafta konumlandırılmış.

 161.2 x 74.5 x 8.3 mm boyutlarına sahip olan OnePlus 7T, Snapdragon 855+ işlemcisinden gücünü alacak. 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama birimine ev sahipliği yapacak olan akıllı telefon Android 9.0 Pie ile çalışacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.