Oppo Reno 2 ve Reno 2Z canlı görüntülendi!

0

Oppo’nun çok yakında resmiyet kazandıracağı akıllı telefon serisi yepyeni görsellerle karşımızda. Bakalım dörtlü arka kamerasıyla dikkat çeken Oppo Reno 2 ve Reno 2Z nasıl görünüyor?

İşte Oppo Reno 2 ve Reno 2Z!

Oppo’nun 2019 yılının başlarında tanıttığı Reno ailesi, özellikle 10 kat yakınlaştırma sunabilen Reno 10x zoom modeliyle dikkat çekmişti. Aradan çok geçmeden Reno serisi 2 nesilleriyle karşımıza çıkıyor.

Herhangi bir kamera çıkıntısına sahip olmayan model; 48 Megapiksel, 8 Megapiksel, 13 Megapiksel ve 2 Megapiksel olmak üzere dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak. Ultra karanlık çekim özelliğine sahip olacak olan Reno 2, 5 kat kayıpsız yakınlaştırma ve 20 kat dijital yakınlaştırma yapabilecek.

Tasarım noktasında önceki modellerden çok farklılaşmayan Reno 2, 6,55 inçlik çentiksiz ekranla gelecek. Dolayısıyla ön kamera tıpkı önceki modelde olduğu gibi, Oppo’nun deyişiyle “Shark Fin” açılıp kapanan sisteme sahip olacak.

Serinin bir diğer modeli olan Reno 2Z’de kameralara yakalandı. Tasarım olarak çok büyük bir farklılık sunmayan modelin arka yüzünde 48 Megapiksel, 8 Megapiksel ve iki adet 2 Megapiksel olmak üzere dörtlü kamera kurulumu mevcut.

Ön yüzde 6,53 inç büyüklüğünde çentiksiz ekranı bulunan modelin kamerası ise yine açılıp kapanan bir mekanizmaya sahip. Ancak görünen o ki bu modelde Shark Fin tasarım tercih edilmemiş.

Oppo’nun yeni modelleri hakkındaki tüm detaylarınsa 28 Ağustos tarihinde düzenlenen etkinlikte açığa çıkması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.