Ortaya Çıktı: Balinalar Bu 3 Altcoin’e Milyonlarca Dolar Akıttı!

0

Kripto para yatırım firması CoinShares, büyük yatırımcıların Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve diğer altcoin projelerine milyonlarca dolar akıttığını söylüyor.

CoinShares: Ethereum alıcılar için tercih edilen altcoin oluyor

7 Haziran tarihli haftalık bir raporda kripto para yatırım firması CoinShares, yatırımcı parasının nereye aktığını inceleyerek Ethereum‘un (ETH) 33 milyon dolarlık giriş yakalayarak alıcılar için tercih edilen altcoin olduğunu gösteriyor. CoinShares konuya yönelik şu açıklamalarda bulunuyor:

Kripto para yatırım ürünlerinde geçen hafta toplam 94 milyon dolarlık çıkış görüldü. Net çıkışlara rağmen bunun, çoğu ürün sağlayıcının net çıkışlar gördüğü ve hissiyatın genel olarak olumsuz olduğu Mayıs ayından bu yana hissiyatta erken bir dönüşe işaret ettiğine inanıyoruz.

Ethereum, yatırımcılar için tercih edilen altcoin olmaya devam ederek toplam 33 milyon dolarlık yatırım ürünlerine giriş görmeye devam ediyor.

CoinShares: Ripple ve Cardano’da dev kurumlarda fon akışı gördü

Ethereum’un yanı sıra, XRP, Cardano ve çoklu varlık ürünleri, sırasıyla 7 milyon dolar, 4,5 milyon dolar ve 2,7 milyon dolar giriş çeken en popüler yatırımlardır. Rapor ayrıca, rekor düzeydeki en büyük çıkış haftası olan 141 milyon dolarlık çıkış gördüğü için ağır olumsuz duyguların Bitcoin’e odaklandığını gösteriyor. Veriler, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 63.500 dolardan 30.000 dolara düşmesinden sonra yatırımcıların temkinli olduğunu gösteriyor. CoinShares konuya yönelik şu açıklamalarda bulunuyor:

Kripto para yatırım ürünü işlem hacimleri, haftalık hacimlerin geçen aya göre %62 düşmesiyle yatırımcıların Bitcoin’de temkinli olmaya devam ettiğini gösteriyor. Bu, güvenilir borsalardaki hacimlerin %50 düştüğü daha geniş Bitcoin ekosistemine de yansıdı.

Bitcoin, CoinShares’in en büyük ürünü olmaya devam ediyor

Bitcoin, yönetim altındaki 30 milyar doların üzerinde varlığı oluşturan en büyük CoinShares ürünü olmaya devam ediyor ve onu 12,32 milyar dolar ile lider altcoin Ethereum izliyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altın tahmini için“Bu Altcoin, Gerçekten “Dogecoin Katili” mi?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.