Oyun severler için: Steam hafta sonu indirimleri

0

Valve, rekabet yarışında mücadelesine devam ediyor. Steam hafta sonu indirimleri kaldığı yerden devam ederken, bu hafta güzel oyunların indirime girdiğini söyleyebiliriz. Epic Games sonrası karşı atak yaparak indirimler sunan SteamDying Light ve Borderlands 2 gibi sevilen oyunlar için indirim fırsatı sunuyor. İşte en yeni Steam indirimleri ile tüm bilgiler.

Steam indirimleri için Dying Light ve Just Cause 4 hamlesi

Bu oyunların haricinde Just Cause 3 ve Just Cause 4 isimli oyunlar da indirimli olarak sunuluyor. Son olarak ücretsiz hafta sonu fırsatları da sunan şirket, oyuncuların cüzdanlarında tasarruf yapmasını sağlıyor.

Borderlands 3’ün yayın haklarını Epic’e kaptıran Valve, Steam üzerinde yer alan serinin sevilen yapımlarına indirimler sunmaya devam ediyor. Bu hafta sonu boyunca Battalion 1944 oyunun hem indirimli hem de geçici olarak ücretsiz yapan şirket, ek olarak Devil May Cry serisi için de fırsat sunuyor.

Bu indirimlerin haricinde gelecek ay Black Friday indirimleri düzenlenecek. Bu indirimi sonbahar indirimi takip edecek. Son olarak da 2020 yıl başı indirimi bizlerle olacak. Valve, 2019’un son çeyreğinde fazlaca indirimle karşımızda olacak diyebiliriz.

Bu fırsatların 7 Ekim Pazartesi 21.00 tarihine kadar geçerli olduğunu da ayrıca belirtelim. Steam mağaza sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.