Pahası Sıfıra Giden Altcoin’i Aldı! Milyonlar Kazandı

0

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki altcoin projeleri, ani yükseliş ve çöküşleriyle oldukça ünlü. Bu tarz bir fiyat hareketi sergileyen TITAN, geçtiğimiz haftalarda neredeyse sıfıra inmişti. TITAN, ünlü milyarder Mark Cuban’ın desteğini aldığı için, kripto kullanıcıları bu düşüş ile şaşkına dönmüştü. Şimdi, bir TITAN yatırımcısının sıfıra inen altcoin’den satın alıp bir milyon doların üzerinde kazanç sağladığı ortaya çıktı. İşte, detaylar…

Neredeyse sıfıra inen altcoin, yatırımcıyı zengin etti

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere 17 Haziran sabahı IRON Finance’in yönetişim tokeni 60 dolardan 0.000000015109 dolar seviyelerine kadar indi. Ancak şu anda TITAN, en düşük fiyatında 160 kat daha yüksek bir seviyeden işlem görüyor. Yazım sırasında 0,00000185 dolar seviyeleri gözlemleniyor. Bu düşüş sürecine maruz kalan pek çok yatırımcı, büyük kayıplarla karşı karşıya kaldı. Ancak, bir yatırımcı, düşüş sonrası bu süreçteki toparlanma ile 600 ETH (yaklaşık 1,273,806.0000 dolar) kazandı. Peki, bunu nasıl yaptı?

30 günlük TITAN grafiği

8BTC’nin röportajına göre yatırımcı, TITAN’ın sürekli yükseliş süresince herhangi bir hamle yapmadı. Ancak projeyi yakından izleyerek bir krizle karşılaşıldığı an kararlı bir hamle yaptı ve adım adım bir pozisyon oluşturdu. 2012 yılında blockchain ile tanışıp kriptolara yatırım yapmaya başladığından bu yana  finansal özgürlüğe kavuştuğundan bahseden yatırımcı, insanların doğrudan para kazanmaktan daha çok para kazanma yeteneğine ihtiyacı olduğunu söyledi.

Yatırımcı: Projeden kolay kolay vazgeçilmeyeceğini biliyordum

Projeyi sakin bir şekilde izlediğini söyleyen yatırımcı, IRON Finance’in popülaritesinin yüksek olduğunu ve arkasındaki ekibin projeden kolay kolay vazgeçmeyeceğini, başarısız olsalar bile yeniden toparlanacaklarını düşündüğünü söyledi. Sonunda 60 ETH’lik TITAN almaya karar verdiğini, pozisyonu da biraz artırdığını belirtti.

TITAN’ın aynı zamanda algoritmik stablecoin olduğundan bahsedildiğinde ise yatırımcı, bu tarz DeFi stablecoin’lerinin geleceği konusunda çok iyimser olduğunu, bu coin’lerin blockchain ruhuna oldukça uygun olduğunu belirtiyor. Ayrıca son zamanlarda 1 dolara sabitli Fei projesine yatırım yaptığını, gelirin çok istikrarlı olduğunu belirtti. Bunun yanı sıra UNI, AAVE, FIL gibi yatırımları olduğunu açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.